Skip to content
UWAGA! Utrudnienia w ruchu!

UWAGA! Utrudnienia w ruchu!

UWAGA! Utrudnienia w ruchu
13 marca br. (środa) rozpocznie się inwestycja wymiany nawierzchni chodnika i jezdni w Radlinie, od skrzyżowania Rymera- Chrobrego do posesji Rymera 243 (ponad 800 m). To inwestycja Powiatu Wodzisławskiego, realizowana wspólnie z Miastem Radlin. Zadanie to będzie realizowane odcinkami, przy zastosowaniu sygnalizacji świetlnej.

Planuje się, że tymczasowa organizacja ruchu będzie się odbywać do końca listopada tego roku.
Za realizację inwestycji odpowiadać będzie wyłoniona w przetargu firma PRD KUHN sp. z
o.o. z siedzibą w Krzyżanowicach.

Wartość inwestycji wyniesie ponad 1,5 miliona złotych. Zadanie w 55% dofinansowane jest z
Rządowego Funduszu Remontu Dróg oraz z środków finansowych Miasta Radlin i Powiatu
Wodzisławskiego.

Brak zmian treści (pierwsza wersja dokumentu).

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu