Skip to content
Nowe przystanki na ul. Mariackiej

Nowe przystanki na ul. Mariackiej

Ważna informacja dla wszystkich mieszkańców – zwłaszcza podróżujących komunikacją zbiorową. W dwóch kolejnych miejscach w mieście pojawiły się nowe przystanki autobusowe!

Mowa o ul. Mariackiej i dwóch lokalizacjach, o które bardzo często zwracaliście się w listach i w wielu zapytaniach. Pierwszą lokalizacją jest rejon nowego ośrodka zdrowia i sklepu odzieżowego. Zwłaszcza fakt pojawienia się w tym miejscu ośrodka zdrowia sprawił iż potrzeba dodatkowego przystanku była dla wielu kwestią priorytetową. Drugą lokalizacją jest rejon Miasteczka Ruchu Drogowego i ogródków działkowych.

To już kolejne, nowe przystanki w ostatnich latach. Wcześniej pojawiły się na ul. Rogozina oraz na ul. Korfantego, przy Willi Dyrektora Wachsmanna, czyli kawiarni „Górnicza Strzecha” (tzw. NOT).

Planowo, już od 1 marca na nowych przystankach na ul. Mariackiej zatrzymywać będą się autobusy komunikacji MZK i ZTZ Rybnik. O szczegółach wszystkich zmian w rozkładach jazdy będziemy jeszcze informować.

Przystanek przy nowym ośrodku zdrowia na ul. Mariackiej
Przystanek przy Miasteczku Ruchu Drogowego w Radlinie

Brak zmian treści (pierwsza wersja dokumentu).

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu