Stypendia Burmistrza – przyznane!

Stypendia Burmistrza - przyznane!

Przyznano stypendia Burmistrza Radlina za II semestr roku szkolnego 2022/2023.

W dniu 26 września 2023 r. na Sesji Rady Miejskiej w Radlinie przyznano stypendia Burmistrza Radlina za II semestr roku szkolnego 2022/2023.

Stypendia Burmistrza Radlina przyznawane są dwa razy w roku na podstawie Uchwały
Nr S.0007.021.2019 Rady Miejskiej w Radlinie w sprawie Regulaminu przyznawania stypendiów Burmistrza Radlina za wyniki w nauce i wybitne osiągnięcia uczniom szkół, dla których organem prowadzącym jest Miasto Radlin.

Stypendium otrzymują uczniowie za wyniki osiągnięte w klasie ósmej szkoły podstawowej.

Wnioski muszą spełniać 3 kryteria:

1) średnia ocen minimum 5,2

2) brak nieusprawiedliwionych nieobecności

3) wzorowa ocena z zachowania.

Stypendyści:

1. Maja Borowska
  2. Oskar Oślizło
  3. Szymon Rykowski

Podczas sesji wręczono także nagrody Radlińskiego Sokoła dla uczniów oraz ich opiekunów, którzy swoje sukcesy osiągnęli w czerwcu br.

1. Nadia Machnik
  2. Kajetan Patas,
  3. Jakub Dziekanowski
  4. Franciszek Dzido
  5. Aleksander Synowiec
  6. Paweł Żymełka
  7. Bartosz Prucnal
  8. Oliwier Kuca
  9. Ryszard Rurarz
  10. Paulina Rozkosz
  11. Karolina Ziarnik
  12. Pani Anna Pawlus-Wątroba
  13. Pani Agata Kopta
  14. Pan Marek Przybysz

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!