Skip to content
Kolejne „Półkolonie z sercem” za nami!

Kolejne "Półkolonie z sercem" za nami!

Od 3 lipca do 11 sierpnia 2023 r. trwały letnie „Półkolonie z Sercem”, w których uczestniczyło 150 dzieci naszych radlińskich szkół. Półkolonie odbywały się w trzech szkołach podstawowych – Szkole Podstawowej Nr 1 im. Adama Mickiewicza, Sportowej Szkole Podstawowej nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej i w Szkole Podstawowej nr 3 im. Ziemi Radlińskiej w Radlinie. Na dzieci każdego dnia czekało wiele atrakcji i potrzebnej wiedzy na temat profilaktyki i zdrowego stylu życia, które przygotowali dla nich wychowawcy i kierownicy półkolonii (dyrektorzy, wicedyrektorzy i nauczyciele radlińskich szkół) oraz przedsiębiorcy z Radlina i okolic. Bardzo dziękujemy za wspaniałą zabawę:

  • OSP Biertułtowy
  • Fundacji Eduarte
  • Kawa i Zabawa
  • Wrotka Music Caffe Club
  • Park Linowy Leśna Przygoda
  • Astrohanters
  • Educatorium Rybnik
  • Zabytkowa Kopalni „Ignacy” w Rybniku

Dzieci korzystały ze stołówek w naszych placówkach oświatowych gdzie każdego dnia mogły liczyć na smaczne posiłki. Opieką medyczną oraz warsztatami związanymi z bezpieczeństwem zajęli się nasi dzieleni strażacy z OSP Biertułtowy.

Tymczasem do rozpoczęcia roku szkolnego pozostało jeszcze kilkanaście dni, a zatem życzymy dzieciom i młodzieży wykorzystania tego wspaniałego czasu w radości i zdrowiu.

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu