Skip to content
Zadbaj o czyste powietrze razem z Bankiem Ochrony Środowiska i Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej!

Zadbaj o czyste powietrze razem z Bankiem Ochrony Środowiska i Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej!

Jeśli planujesz zakup nowoczesnej pompy ciepła, wymianę pieca, czy termomodernizację budynku zapoznaj się z nowymi, lepszymi warunkami Kredytu Czyste Powietrze z dotacją na częściową spłatę kapitału kredytu do 99 000 zł dla podwyższonego poziomu dofinansowania.

Ustal ile będzie kosztowała Twoja inwestycja i korzystając ze specjalnego kalkulatora sprawdź na jaką dotację możesz liczyć. Złóż wniosek o kredyt w Czyste Powietrze w BOŚ. Bank pomaga w wypełnieniu wniosku o dotację i wysyła go do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Dotacją można spłacić część kredytu.

Kredyt i dotacja z programu umożliwiają:

  • podłączenie do sieci ciepłowniczej (przyłącze, węzeł cieplny, budowa lub modernizacja instalacji wewnętrznej),
  • zakup i montaż pomp ciepławymianę starych kotłów na nowe – gazowe, olejowe, elektryczne, opalane biomasą spełniające kryteria określone w Programie Czyste Powietrze, w tym demontaż starego kotła,
  • zakup i montaż nowego kotła (spośród wymienionych powyżej) wraz z oprzyrządowaniem i materiałami instalacyjnymi,
  • wykonanie przyłącza gazowego (przyłącze, kotłownia, kocioł, dokumentacja projektowa),
  • zakup i montaż wewnętrznej instalacji c.o. i c.w.u. (w tym kolektorów słonecznych)2,
  • zakup i montaż instalacji odzysku ciepła, rekuperatorów, 
  • zakup i montaż materiałów budowlanych wykorzystywanych do ocieplenia budynków, zakup i montaż stolarki okiennej i drzwiowej, zakup i montaż modułów fotowoltaicznych2.

wyłącznie w przypadku równoczesnej wymiany, zakupu i montażu źródła ciepła.

Szczegółowe informacje o „Kredycie Czyste Powietrze” dostępne są na stronie www.bosbank.pl/czyste-powietrze oraz w placówkach Banku.

 

 

 

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu