Skip to content
W Radlinie powstanie nowy blok mieszkalny – niebawem szczegóły dot. naboru wniosków na wynajem mieszkań

W Radlinie powstanie nowy blok mieszkalny - niebawem szczegóły dot. naboru wniosków na wynajem mieszkań

To będzie pierwszy nowy blok mieszkalny w Radlinie, od przełomu lat 80/90. Również pierwszy powstały przy udziale miasta, w ramach spółki Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa Śląsk Południe Sp. z o.o.

W bloku znajdzie się 30 nowoczesnych mieszkań. W fantastycznej lokalizacji, tuż przy Parku Leśnym na Obszarach, niedaleko Szkoła Podstawowa nr 4 im. Gustawa Morcinka w Radlinie, blisko Drogi Krajowej 78, w niedalekiej odległości od przystanku kolejowego Radlin Obszary (który również czeka kapitalny remont!).

Już na najbliższej Sesji Rady Miejskiej w Radlinie, we wtorek 25.07.2023, radni podejmą uchwałę w sprawie określenia zasad naboru wniosków o zawarcie umowy najmu lokali (https://eurzad.finn.pl/gmradlin/#!/rejestr/905332). Warto śledzić ten temat, jeśli interesują Was nowe mieszkania do wynajęcia, z możliwością dojścia do własności!

Sesję będzie można oglądać na miejskim kanale YT: https://www.youtube.com/@MiastoRadlin

Brak zmian treści (pierwsza wersja dokumentu).

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu