Skip to content
Prawie 40 tys zł zebrane w Radlinie podczas finału WOŚP!

Prawie 40 tys zł zebrane w Radlinie podczas finału WOŚP!

Już po raz 31 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała także w Radlinie. „31 Finał WOŚP kończymy z kwotą 39 769.66 zł. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!” – napisali w niedziele wieczorem organizatorzy radlińskiego finału.

Na scenie radlińskiego MOK-u w ramach finału WOŚP zaprezentowały się mażoretki z grupy „Feniks”, grupa artystyczna „Przytup”, tancerze z „Deja Vu” oraz zespoły muzyczne Guitar Trio i Quatro Band. Licytowano szereg gadżetów związanych, czy to z fundacją Jurka Owsiaka, czy samym miastem. Oprócz tego pojawiły się słodkie ciasta i torty, rękodzieło, elementy biżuterii oraz – cieszące się co roku wielką popularnością – „przejażdżki” z radlińskimi jednostkami OSP.

Serdecznie dziękujemy za wielką hojność radlinian! Do zobaczenia za rok na kolejnym Finale. Siema!


Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu