Skip to content
Wymiana oświetlenia ulicznego na ul. Wieczorka

Wymiana oświetlenia ulicznego na ul. Wieczorka

Ważna informacja dla mieszkańców ul. Wieczorka!

W najbliższych dniach, od 17.01.2023 do 19.01.2023 na zlecenie spółki Tauron Nowe Technologie SA, będzie miała miejsce wymiana starych słupów i opraw oświetlenia ulicznego.
W miejsce starych urządzeń pojawią się nowe, o wiele bardziej ekologiczne i ekonomiczne oświetlenia ledowe.

Niestety, prace będą związane z całkowitym wyłączeniem lamp w czasie tych trzech dni. Przepraszamy za niedogodności, ale to warunek prowadzenia tych prac i poprawy widoczności w tym miejscu.

Wymiana starych opraw i słupów w tym rejonie to kolejny etap prac które Miasto Radlin prowadzi we współpracy ze Spółdzielnią Mieszkaniową „Marcel”.

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu