Skip to content
Mamy lodówkę społeczną w Radlinie !

Mamy lodówkę społeczną w Radlinie !

W Radlinie pojawiła się lodówka społeczna, czyli miejsce w którym można zostawić żywność, lub z której pozostawione artykuły spożywcze można zabrać. „Radlińska Lodówka z Sercem” – bo tak się nazywa – mieści się przy Świetlicy Środowiskowej „Koliba” w Radlinie, na ul. Pocztowej, na terenie zabytkowej Kolonii Emma w Radlinie.

Przed nami świąteczny czas, który jak to często bywa, wiąże się z wielkimi zakupami, w tym przede wszystkim… spożywczymi. Często, już po Świętach, wiele z tego co kupiliśmy i ugotowaliśmy ląduje w śmieciach. A wcale tak być nie musi!

Temu służyć ma właśnie lodówka społeczna, gdzie możemy oddać dobą żywność, której mamy za dużo, tak aby nie zmarnować artykułów spożywczych. A przy okazji osoby, które z różnych przyczyn chciałyby skorzystać z takich artykułów, mogą w tym miejscu zaopatrzyć się w żywność.

Mamy nadzieję, że „Radlińska Lodówka z Sercem” okaże się strzałem w dziesiątkę i pomoże nam w walce ze zjawiskiem marnowania jedzenia! Poza tym, przecież o to także chodzi w tych nadchodzących Świętach, aby móc dać coś od siebie innym.

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu