Skip to content
Co nowego w temacie sprzedaży węgla?

Co nowego w temacie sprzedaży węgla?

Garść nowości w temacie sprzedaży węgla przez samorząd w Radlinie:

➡️ Na stronie miasto.radlin.pl/wegiel udostępniamy dla Państwa „Wniosek na zakup preferencyjny węgla kamiennego” (przycisk „Pobierz wniosek” -> https://miasto.radlin.pl/…/2022/11/Wniosek_wegiel.pdf )
➡️ W budynku bocznym urzędu (budynek C) na parterze znajduje się biuro, które będzie przyjmowało wnioski, weryfikowało i informowało o możliwości zapłaty i odbioru faktury.
➡️ Wnioski w Radlinie będzie można składać już od 9.11.2022.
Złożone wnioski będą podlegać weryfikacji – dopiero po niej mieszkaniec otrzyma informację o możliwości zapłaty i odbioru faktury!
➡️ Aktualnie trwają rozmowy między Miastem Radlin a PGG w kwestii lokalizacji składu zamówionego węgla. Cały czas intensywnie dążymy do tego, aby skład znajdował się na terenie miasta Radlin. Ponieważ jednak sytuacja jest nowa, nieco skomplikowana, może pojawić się taka sytuacja, że skład ten znajdzie się na terenie jednej z sąsiednich nam gmin. Ale podkreślamy: naszym priorytetem jest to, aby punkt znalazł się na terenie Radlina. Tak czy inaczej, dążymy do tego, aby koszty transportu węgla do domostw prywatnych (które będą już po stronie mieszkańca) były jak najmniejsze.

➡️ W tym roku będzie można w ten sposób zakupić maksymalnie 1,5 t za kwotę 2000 zł/t , o ile wcześniej nie zakupiło się na ten sezon grzewczy takiego tonażu za taką kwotę (czyli 1,5 t za 2000 zł za t). W dalszej perspektywie będzie umożliwienie podobnego zakupu, kolejnych 1,5 t na początku 2023 roku.

Jesteśmy gotowi do tego nowego zadania, złożyliśmy zamówienie i niebawem ruszymy z obsługą przyjmowania wniosków. Mamy także nadzieję, że sam węgiel pojawi się także jak najszybciej i to w takim typie na jakie złożą Państwo zapotrzebowanie. Prosimy jednak pamiętać, że ta kwestia, pozostaje już jednak poza naszym wpływem.

O wszelkich nowościach będziemy stale informować, zarówno tutaj, jak i na naszej stronie https://miasto.radlin.pl/wegiel

DO POBRANIA:

Brak zmian treści (pierwsza wersja dokumentu).

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu