Skip to content
Dzień Nauczyciela w Radlinie

Dzień Nauczyciela w Radlinie

14 października 2022 roku Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie odbyły się miejskie uroczystości z okazji z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Była to okazja by wręczyć Nagrody Burmistrza Radlina nauczycielom wyróżniającym się w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej. Zostały również wyróżnione osoby, które w roku 2022 obchodziły jubileusze swojej pracy zawodowej. Nagrodę Burmistrza Radlina otrzymali:

1. Lucyna Weber – Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2

2. Joanna Kostrzewa – – Przedszkole Publiczne nr 3

3. Elżbieta Kin – Ognisko Pracy Pozaszkolnej

4. Sylwia Gorodczańska – Przedszkole Publiczne nr 1

5. Kamila Łuczak – Przedszkole Publiczne nr 2

6. Justyna Stępień – Szkoła Podstawowa nr 1

7. Jakub Cymerman – Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2

8. Joanna Szewczyk – Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2

9. Dorota Walach – Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2

10. Justyna Sawicka – Szkoła Podstawowa nr 3

11. Izabela Karczmarzyk – Szkoła Podstawowa nr 4

12. Gabriela Kiełkowska – Szkoła Podstawowa nr 4

Specjalne wyróżnienie otrzymał, wieloletni i zasłużony pracownik radlińskiej oświaty i edukacji, dyrektor Miejskiego Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych, pan Henryk Brachmański.

Oprócz tego wręczono Medal Komisji Edukacji Narodowej Panu Jarosławowi Karczmarzykowi, zastępcy dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Radlinie.

Jeszcze raz wszystkim gratulujemy i dziękujemy !!!

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu