Skip to content
„Z głową w sieci!” – ruszyliśmy z akcją skierowaną do uczniów

"Z głową w sieci!" - ruszyliśmy z akcją skierowaną do uczniów

W tym tygodniu zainicjowaliśmy, wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Wodzisławiu Śląskim kampanię „Z głową w sieci”, skierowaną dla uczniów radlińskich szkół. Akcja będzie realizowana do końca roku szkolnego. Celem tej kampanii jest podniesienie świadomości uczniów i rodziców na temat cyberzagrożeń, rozwijanie umiejętności właściwego reagowania na cyberprzemoc, uczenie mądrego i odpowiedzialnego korzystania z sieci oraz rozwijanie asertywności, czyli właściwego reagowania w sytuacji zagrożenia. W ramach zainicjowania akcji dla naszych uczniów wystąpił Teatr Bajaderka z Raciborza oraz rozegrano turniej piłki siatkowej, w którym uczniowie zmierzyli się z drużyną… policjantów!

W ramach akcji planowany jest cykl spotkań tematycznych (prawie 50 spotkań!) przy współpracy z pedagogami i psychologami. Zaplanowano także konkurs plastyczny. A na zakończenie uczestnicy znów rozegrają sportowy turniej wraz z drużyną policji – tym razem jednak w piłce nożnej.

Brak zmian treści (pierwsza wersja dokumentu).

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu