Skip to content
Metropolitalne Dni Energii.

Metropolitalne Dni Energii.

Po raz kolejny Miasto Katowice oraz Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia organizują wydarzenie poświęcone energii.  

W tym roku wystawiane jest stoisko, w którym zaprezentowane zostaną 3 projekty prowadzone przez Departament Projektów Regionalnych Urzędu Marszałkowskiego.  

W uzgodnieniu z organizatorami zostanie pokazana praca ekodoradców. Organizatorzy chcą poinformować mieszkańców województwa śląskiego, że w każdej gminie znajdą fachową wiedzę i pomoc.  

Zostaną zaprezentowane także inne działania w projekcie „Śląskie. Przywracamy błękit” oraz partnerów merytorycznych. 

Jednym z najważniejszych elementów udziału w wydarzeniu będzie cykl mini-wykładów pt. „Błękitne spotkanie z…”, które poprowadzą właśnie ekodoradcy. 

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem:

https://www.katowice.eu/dla-mieszka%C5%84ca/miejskie-centrum-energii/edukacja/dni-energii-miasta-katowice/ii-metropolitalne-dni-energii

Brak zmian treści (pierwsza wersja dokumentu).

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu