Skip to content
Nabór dodatkowy na pompy ciepła oraz kotły

Nabór dodatkowy na pompy ciepła oraz kotły

Mamy wolne miejsca w projekcie pn. Słoneczny Radlin i Rydułtowy dla mieszkańców zainteresowanych montażem pomp ciepła do c.w.u (ogrzewanie wody) z zasobnikiem 300dm3 (20 miejsc) i kotłów na biomasę (pellet), moce od 12kW do 28 kW (20 miejsc).

Wnioski można składać osobiście w Urzędzie Miasta Radlin do 7 września 2022 r. do godz. 14.00. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Pracownicy Wydziału Rozwoju i Funduszy Zewnętrznych udostępniają potrzebne wnioski oraz świadczą pomoc merytoryczną przy ich wypełnianiu (Urząd Miasta Radlin, budynek C, pokój nr 4).

Koszt udziału w projekcie to tylko 15% wartości urządzenie wraz z montażem + podatek VAT. Dotacja wynosi aż 85%. Zapraszamy do składania wniosków!

Wnioski do pobrania:

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu