Skip to content
Półkolonie w Radlinie

Półkolonie w Radlinie

W tym roku po raz drugi w Radlinie odbywają się letnie półkolonie z sercem.


Pierwszy turnus, który odbywał się w dniach 4-8 lipca był wyjątkowy, ponieważ był skierowany dla dzieci z Ukrainy w wieku 7-12 lat. Były to półkolonie międzynarodowe.
Wzięło w nich udział 26 dzieci, z czego 20 z nich pochodziło z Ukrainy. Mogły się zapisać dzieci z całego Radlina.
Program półkolonii był bardzo kreatywny i każdego dnia na dzieci czekały nowe atrakcje m.in. fly park, park linowy, zabawy w „Kawie i zabawie”, wrotki czy fightball. Zajęcia zaczynały się o 8 rano i kończyły o godzinie 14. Na uczestników codziennie czekało śniadanie, jak i po aktywnościach
obiad. Warto dodać, że pierwszy raz dzieci korzystały z atrakcji takiej jak „Sowa w Kopalni Ignacy, która jest małym centrum nauki.
Zapytaliśmy, niektórych z uczestników co im się najbardziej podobało. Daryna i Vladislav odpowiedzieli, że bardzo podobały im się wrotki, natomiast Kiril powiedział nam, że najzabawniejsze były wielkie piłki, w których grali w piłkę nożną (pewnie dlatego, że było dużo upadków).

Wszystkie zaplanowane atrakcje odbyły się i sprawiły wiele radości uczestnikom. Na pytanie o to, czy skorzystaliby jeszcze raz z półkolonii odpowiedzieli jednogłośnie „TAK!”. To jest najlepsze potwierdzenie na to, że warto było coś takiego zorganizować i dziękujemy oczywiście wszystkim w to zaangażowanym.


Dodajmy jeszcze, że półkolonie stawiały na komunikację, na pogłębianie relacji między uczestnikami, jak i na poznanie atrakcji, które nas otaczają.
Wspieraliśmy w ten sposób lokalnych przedsiębiorców, którym bardzo dziękujemy za ich kreatywność i wspaniałe spędzony czas. Dzieci poznały nowych znajomych, a dziewczyny powiedziały nam, że chłopcy też są fajni. Cieszymy się, że był to dobrze spędzony czas i mamy nadzieję, że te wspomnienia zostaną z nimi na długo.

 

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu