Skip to content
Awans piłkarzy Górnika już faktem!

Awans piłkarzy Górnika już faktem!

Piłkarski Górnik Radlin awansował do ligi okręgowej!

Wynikiem 3:0 zakończył się 16 czerwca mecz Górnika Radlin z Orłem Jankowice. Wynik dla radlinian był jednak tylko formalnością, ponieważ już poprzednie rozgrywki dały Górnikowi pewną przewagę i awans do rybnickiej „Okręgówki”.

Serdeczne gratulacje dla klubu, przede wszystkim piłkarzy, sztabu szkoleniowego, zarządu oraz kibiców!
Awans w pełni zasłużony – powodzenia w dalszych rozgrywkach!

To także dobra okazja, aby złożyć ukłony dla wszystkich radlińskich przedsiębiorców, którzy wspierają radlińską drużynę i lokalny sport! Dziękujemy!!!

Ema Wio ! ⚒️
Mecz do obejrzenia na klubowym kanale Górnika Radlin:

Brak zmian treści (pierwsza wersja dokumentu).

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu