Skip to content
Konferencja w sprawie ubóstwa energetycznego

Konferencja w sprawie ubóstwa energetycznego

Wspólnie z miastem Rybnik oraz Fundacją Stocznia organizujemy „naradę obywatelską” w temacie ubóstwa energetycznego i rosnących cen energii.

W Rybniku narada obywatelska, współorganizowana z Miastem Radlin, odbędzie się 19 maja br., o 17.00, na terenie Zabytkowej Kopalni Ignacy przy ul. Mościckiego 3 (na terenie maszynowni szybu Głowacki).

Chętnych do udziału w spotkaniu prosimy o zgłaszanie swojego uczestnictwa w terminie do 18 maja br. w formularzu dostępnym w linku poniżej:

 

 

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona!

Celem projektu jest wypracowanie społecznie uzgodnionych i akceptowalnych rekomendacji działań w walce z ubóstwem energetycznym w Polsce. Tematem spotkanie na kopalni Ignacy będą m.in. takie zagadnienia jak:

  • Czy istnieją takie możliwości, które zniwelują efekt wzrostu cen i poszerzania się grupy odbiorców, dla których koszty energii staną się zbyt wysokie, by zapewnić komfort codziennego funkcjonowania?
  • Jakie koszty energii będziemy w stanie solidarnie unieść – jako państwo, gospodarka, jako indywidualni odbiorcy?
  • Jakie staną przed nami nowe wyzwania?
  • Jak przygotować kraj na oszczędzanie energii i bardziej racjonalne gospodarowanie nią? 
  • Koszty energii, jej jakość i dostępność są jednym z zasadniczych elementów rosnącej niepewności związanej z dostawami surowców energetycznych.

Serdecznie zapraszamy.

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu