Skip to content
„Maszyniok” nam wypięknieje!

"Maszyniok" nam wypięknieje!


Kolejna inwestycja rewitalizacyjna w naszym mieście. Budynek mieszkalny przy ul. Hallera – popularny „Maszyniok” – przechodzi metamorfozę!

Niedawno rozpoczęły się już prace termomodernizacyjne i rewitalizacyjne na budynkach mieszkalnych przy ul. Hallera. Budynek tzw. „Maszynioka” przez ostatnie lata, delikatnie mówiąc, nie grzeszył urodą. Teraz nie tylko zyska na atrakcyjności wizualnej, ale również funkcjonalnej i ekologicznej. Budynek zostaje właśnie poddany całkowitej termomodernizacji, w części dojdzie także zmiana użytkowania – pojawią się dodatkowe mieszkania na poddaszu. Inwestycja jest współfinansowana z pozyskanych środków zewnętrznych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego.


Co ciekawe na frontowej ścianie pojawi się mural, ale o tym jeszcze będziemy pisać!

Brak zmian treści (pierwsza wersja dokumentu).

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu