OFICJALNA STRONA I BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ MIASTA RADLIN
Wszystkich Świętych

Zmiana organizacji ruchu na czas Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny

UWAGA: To jest wersja strony utworzona dnia 23 października, 2019 @ 14:28.
Poniżej
można sprawdzić różnice między wersjami.


Uwaga! Zmiana organizacji ruchu na Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny!

  • Cmentarz w Biertułtowach – ruch jednokierunkowy na ul. Sienkiewicza i Cmentarnej (oprócz wlotu w Sienkiewicza z Rogozina – jak na ilustracji). Wjeżdżamy od strony Rogozina i kierujemy się Sienkiewicza, na parking.
    Wyjeżdżamy – ul. Cmentarną w stronę ul. Rogozina.
    Miejsca postojowe – na bazie nowego parkingu i terenu obok (jak w poprzednich latach). Miejsca na wysokości cmentarza przeznaczone będą wyłącznie dla niepełnosprawnych.
  • Ul. Kwiatowa – ruch jednokierunkowy od ul. Rogozina w kierunku ul. Mariackiej i ul. Wolności.

 

Pozostałe zmiany organizacji ruchu na terenie cmentarzy w powiecie wodzisławskim: LINK[su_accordion] [su_spoiler title="Rejestr zmian dokumentu"] [printfriendly][/su_spoiler] [/su_accordion]


Porównanie wersji:

23 października, 2019 @ 14:28Aktualna wersja
<p>Uwaga! Zmiana organizacji ruchu na Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny!</p> <ul><li>Cmentarz w Biertułtowach – ruch jednokierunkowy na ul. Sienkiewicza i Cmentarnej (oprócz wlotu w Sienkiewicza z Rogozina - jak na ilustracji). Wjeżdżamy od strony Rogozina i kierujemy się Sienkiewicza, na parking.<br />Wyjeżdżamy - ul. Cmentarną w stronę ul. Rogozina. <br />Miejsca postojowe - na bazie nowego parkingu i terenu obok (jak w poprzednich latach). Miejsca na wysokości cmentarza przeznaczone będą wyłą<span class="text_exposed_show">cznie dla niepełnosprawnych.< /span></li></ ul><ul><li>Ul. Kwiatowa – ruch jednokierunkowy od ul. Rogozina w kierunku ul. Mariackiej i ul. Wolności.<br /><br /><br /></li></ul>< p>&nbsp;</p>< p>Pozostałe zmiany organizacji ruchu na terenie cmentarzy w powiecie wodzisławskim: <a href="https:/ /www.powiatwodzislawski.pl/ organizacja-ruchu-w-rejonie- cmentarzy-na- wszystkich-swietych- i-dzien-zaduszny-2.html"> LINK</a></p>  <p>Uwaga! Zmiana organizacji ruchu na Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny!</p> <ul><li>Cmentarz w Biertułtowach – ruch jednokierunkowy na ul. Sienkiewicza i Cmentarnej (oprócz wlotu w Sienkiewicza z Rogozina - jak na ilustracji). Wjeżdżamy od strony Rogozina i kierujemy się Sienkiewicza, na parking.<br />Wyjeżdżamy - ul. Cmentarną w stronę ul. Rogozina. <br />Miejsca postojowe - na bazie nowego parkingu i terenu obok (jak w poprzednich latach). Miejsca na wysokości cmentarza przeznaczone będą wyłą<span class="text_exposed_show">cznie dla niepełnosprawnych.< /span></li></ ul><ul><li>Ul. Kwiatowa – ruch jednokierunkowy od ul. Rogozina w kierunku ul. Mariackiej i ul. Wolności.<p> <strong>Zmiana będzie obowiązywała od popołudnia 31.10. do 4.11. br.</strong>< /p></li></ul> <p>&nbsp;</p> <p>Pozostałe zmiany organizacji ruchu na terenie cmentarzy w powiecie wodzisławskim: <a href="https:/ /www.powiatwodzislawski.pl/ organizacja-ruchu-w-rejonie- cmentarzy-na- wszystkich-swietych- i-dzien-zaduszny-2.html"> LINK</a></p>


Wyjaśnienie: Znajdujące się powyżej porównania wersji znaczniki oznaczone jako "su_accordion" i "su_spoiler..." oraz treść pomiędzy nimi (robocza lista wersji) wyświetlone zostały tylko w celach technicznych i nie stanowią cześć dokumentu.


Liczba odwiedzin niniejszej strony: 1 085

Oficjalna strona i Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Radlin / Realizacja: Urząd Miasta Radlin

Instrukcja obsługi / Redakcja

Działamy zgodnie z normą ISO 9001:2015.