OFICJALNA STRONA I BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ MIASTA RADLIN
śnieg

Zimowe utrzymanie dróg

UWAGA: To jest wersja strony utworzona dnia 11 stycznia, 2019 @ 13:52.
Poniżej
można sprawdzić różnice między wersjami.


W związku z sezonem zimowym i intensywnymi opadami śniegu, przypominamy numery telefonów pod które można zgłaszać kwestie związane z zimowym utrzymaniem dróg.

 

  • Dla utrzymania odpowiedniego stanu dróg gminnych i powiatowych (na terenie Radlina!) dyżur pełniony jest przez Zakład Gospodarki Komunalnej w Radlinie: 32 4590 263
  • Dla utrzymania odpowiedniego stanu Drogi Krajowej nr 78 (ul. Rybnicka): Punkt dyspozytorski w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, Oddział w Katowicach, Rejon w Gliwicach (tel. 32 234 06 91), Baza Materiałowa Racibórz przy ul. 1 Maja 3 (tel. 32 415 24 46).

 

Na właścicielach konkretnej nieruchomości ciąży obowiązek  odśnieżania i zabezpieczania chodników przylegających do tych nieruchomości. Podobnie jest z obowiązkiem usuwania śniegu i lodu z dachów czy elementów zadaszenia (zobacz też: Apel: Odśnieżajmy dachy! )

 

 

 

 [su_accordion] [su_spoiler title="Rejestr zmian dokumentu"] [printfriendly][/su_spoiler] [/su_accordion]


Porównanie wersji:

Brak różnic pomiędzy wersją strony utworzoną dnia 11 stycznia, 2019 @ 13:52 a aktualną wersją dokumentu.

Wyjaśnienie: Znajdujące się powyżej znaczniki oznaczone jako "su_accordion" i "su_spoiler..." oraz treść pomiędzy nimi (robocza lista wersji) wyświetlone zostały tylko w celach technicznych i nie stanowią cześć dokumentu.


Liczba odwiedzin niniejszej strony: 2 158

Oficjalna strona i Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Radlin / Realizacja: Urząd Miasta Radlin

Instrukcja obsługi / Redakcja

Działamy zgodnie z normą ISO 9001:2015.