eduarte

Zapraszamy na wyjątkowy koncert wielkanocny

W najbliższą niedzielę w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie odbędzie się niezwykłe wydarzenie muzyczne. Fundacja Eduarte zaprasza na Koncert Wielkanocny!

Utwory o tematyce wielkanocnej wyśpiewają i wygrają wspólnie różne pokolenia oraz zespoły wywodzące się z odmiennych środowisk muzycznych. Specjalnie na tą okazję i dla tych wykonawców zostały stworzone nowe wersje utworów tradycyjnych i tych bardziej współczesnych.
Po raz pierwszy na wspólnej scenie pojawią się Chór im. J. Słowackiego, Schola Parafii WNMP w Radlinie – Biertułtowach, Orkiestra Górnicza “Marcel” oraz Grupa Przyjaciół i Nie Tylko.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie znana artystka- Gabi Gąsior, która zaśpiewa razem z uczestnikami koncertu.

Koncert jest współfinansowany ze środków Miasta Radlin.

plakat wielkanocny