Kolonia Emma1

Zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu opinii dot. Radlina !

Zapraszamy serdecznie do wypełnienia ankiety dotyczącej wskaźników ujętych w Strategii Zrównoważonego Rozwoju Miasta Radlin na lata 2014-2020 . Pytania dotyczą oceny przestrzeni publicznej Radlina, potrzeb w zakresie zagospodarowania terenów miejskich, usług publicznych w tym opieki zdrowotnej. Wyniki posłużą celom badawczym m.in. związanym z analizą wskaźników ujętych w Strategii Zrównoważonego Rozwoju Miasta Radlin na lata 2014-2020. Ankieta jest anonimowa, a w przypadku otrzymania jej z różnych źródeł, prosimy o wypełnienie tylko raz. Wypełnione ankiety proszę składać do 15 maja br. elektronicznie bądź w urnie umieszczonej w Urzędzie Miasta Radlin.
Link do ankiety : www.abc.radlin.pl/ankieta2017

Ankieta do pobrania: