OFICJALNA STRONA I BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ MIASTA RADLIN
Konsultacje rowery Radlin (29)

Za nami pierwsze konsultacje w sprawie nowych ścieżek rowerowych…

2 grudnia w salce konferencyjnej budynku “C” Urzędu Miasta zebrali się mieszkańcy, radni miejscy oraz przedstawiciele radlińskich rowerzystów, aby skonsultować pierwsze propozycje stworzenia w mieście nowych ścieżek rowerowych. Konsultacje społeczne poprowadził Tobiasz Nykamowicz z firmy Colective Way , inżynier ruchu i projektant tras rowerowych, oficer rowerowy miasta Dąbrowa Górnicza w latach 2013-2014., członek Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział Katowice oraz Fundacji Napraw Sobie Miasto. (wywiad z Panem Tobiaszem prezentowaliśmy na łamach “Biuletynu Radlin” i niniejszej stronie: LINK).
Firma Colective Way na zlecenie Miasta Radlin przygotowuje studium nowych ścieżek rowerowych na terenie naszego miasta.

Spotkanie podzielone było na dwie zasadnicze części. W pierwszej, prowadzący przedstawił propozycje zmian w istniejących pasach drogowych. Drugim etapem, już bardziej warsztatowym, były propozycje poprowadzenia nowych łączników po terenach zielonych, tak aby ruch na istniejących łącznikach odciążyć.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konsultacji! Mamy nadzieje, że niebawem spotkamy się na kolejnych warsztatach.

Szczegółowa relacja – wkrótce…Rejestr zmian dokumentu

Liczba odwiedzin niniejszej strony: 3 845

Oficjalna strona i Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Radlin / Realizacja: Urząd Miasta Radlin

Instrukcja obsługi / Redakcja

Działamy zgodnie z normą ISO 9001:2015.