XIX “Radlińskie Betlejki” za nami…

17 stycznia 2016r.w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Radlinie odbyło się uroczyste wreczenie nagród laureatom tegorocznych „Radlińskich Betlejek”. Trzeba przyznać, że tegoroczne zespoły reprezentowały wysoki poziom umiejętności aktorskich. Komisja oceniająca wyłoniła siedemnaście zespołów, które zostały nagrodzone.
- Cieszymy się bardzo, iż zechcieli Państwo uczestniczyć w tegorocznym koncercie. Szczególnie pozdrawiamy publiczność z Pogwizdowa, która tak żywiołowo dopingowała swój zespół. – mówią organizatorzy imprezy z Ogniska Pracy Pozaszkolnej, jednocześnie zapraszając już na przyszłoroczny, jubileuszowy bo …XX przegląd “Radlińskich Betlejek”.