QUALITY

Wyróżnienie QUALITY Burmistrza Miasta Radlin 2018 – można zgłaszać kandydatury

27 października podczas dorocznej imprezy “Radlińskie Spotkania z Kulturą” zostaną tradycyjnie wręczone Wyróżnienia Quality Burmistrza Miasta Radlin.

Jednocześnie podkreślamy, że zgodnie z Regulaminem Wyróżnienia Quality wnioski o jego nadanie należy kierować do Zarządu Radlińskiego Towarzystwa Kulturalnego, którego siedziba mieści się w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie przy ul. Mariackiej 9. Wnioski należy zatem składać w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Kultury zaadresowane na Radlińskie Towarzystwo Kulturalne lub przesłać pocztą do dnia 5 października 2018 r. Tym samym niepoprawne będzie jego składanie w innym miejscu np. Urzędzie Miasta.

Zwracamy jednocześnie uwagę, że dla uzasadnienia danej kandydatury nie ma znaczenia ilość złożonych wniosków oraz ilość złożonych uzasadnień na jedną kandydaturę. Kapituła Wyróżnienia Quality, kieruje się bowiem merytoryczną zawartością uzasadnienia oraz faktycznymi walorami kandydatury.

Regulamin: LINK