budzet

Wyniki głosowania II edycji budżetu obywatelskiego

WYNIKI GŁOSOWANIA W BUDŻECIE OBYWATELSKIM MIASTA RADLIN NA 2019 ROK

Głosowanie odbywało się w dniach od 19 listopada 2018 roku do 05 grudnia 2018 roku.

W trakcie głosowania, na poszczególne projekty oddano następującą liczbę głosów:

• Projekt oznaczony nr 1 – INTERAKTYWNE PODWÓRKO POD “CZWÓRKĄ”
    Liczba oddanych głosów – 157
  • Projekt oznaczony nr 2 – “SŁONECZNA ENKLAWA” SALA DYDAKTYCZNA NA ŚWIEŻYM POWIETRZU TZW. ZIELONA KLASA, Z WYKORZYSTANIEM DO CELÓW REKREACYJNYCH DLA UCZNIÓW, RODZICÓW I OKOLICZNYCH MIESZKAŃCÓW
    Liczba oddanych głosów – 92
  • Projekt oznaczony nr 3 – CZYSTE POWIETRZE DLA PRZEDSZKOLAKÓW
    Liczba oddanych głosów – 146
  • Projekt oznaczony nr 4 – TRYBUNA DLA KIBICÓW NA BOISKU ZE SZTUCZNĄ NAWIERZCHNIĄ
    Liczba oddanych głosów – 84
  • Projekt oznaczony nr 5 – „SZWARNE KARLUSY I GRYFNE FRELKI ZAPRASZAJĄ RADLIŃSKICH SENIORÓW NA SPORTOWE FIGIELKI!” – OFERTA ZAJĘĆ SPORTOWYCH WRAZ Z KURSEM UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ
    Liczba oddanych głosów – 32
  • Projekt oznaczony nr 6 – LEKCJE ŻYWEJ HISTORII I TRADYCJI
    Liczba oddanych głosów – 242
  • Projekt oznaczony nr 7 – SAMOOBSŁUGOWE STACJE NAPRAWY ROWERÓW
    Liczba oddanych głosów – 24
  • Projekt oznaczony nr 8 – KOLOROWY DZIEŃ DZIECKA – FESTIWAL KOLORÓW W RADLINIE
    Liczba oddanych głosów – 29

Lista rankingowa projektów (projekty do realizacji):

1. Projekt oznaczony nr 6 – LEKCJE ŻYWEJ HISTORII I TRADYCJI,
  2. Projekt oznaczony nr 1 – INTERAKTYWNE PODWÓRKO POD “CZWÓRKĄ”,
  3. Projekt oznaczony nr 3 – CZYSTE POWIETRZE DLA PRZEDSZKOLAKÓW,
  4. Projekt oznaczony nr 2 – “SŁONECZNA ENKLAWA” SALA DYDAKTYCZNA NA ŚWIEŻYM POWIETRZU TZW. ZIELONA KLASA, Z WYKORZYSTANIEM DO CELÓW REKREACYJNYCH DLA UCZNIÓW, RODZICÓW I OKOLICZNYCH MIESZKAŃCÓW.

Lista projektów rezerwowych:

1. Projekt oznaczony nr 4 – TRYBUNA DLA KIBICÓW NA BOISKU ZE SZTUCZNĄ NAWIERZCHNIĄ.

Pozostałe projekty nie uzyskały wymaganej minimalnej liczy 50 oddanych głosów.

Projekt TRYBUNA DLA KIBICÓW NA BOISKU ZE SZTUCZNĄ NAWIERZCHNIĄ znajdujący się na liście rezerwowej może być realizowany, jeśli Rada Miejska dokona zwiększenia budżetu na projekty realizowane w ramach budżetu obywatelskiego lub wystąpią oszczędności w pozostałych realizowanych zadaniach.