OFICJALNA STRONA I BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ MIASTA RADLIN
adamowicz

Wspólne pożegnanie śp. Pawła Adamowicza

UWAGA: To jest wersja strony utworzona dnia 17 stycznia, 2019 @ 11:33.
Poniżej
można sprawdzić różnice między wersjami.


Związek Miast Polskich zaapelował o wspólne, symboliczne pożegnanie prezydenta Gdańska ŚP Pawła Adamowicza, w centrach polskich miast, w sobotę o równej godz. 12.00.
Chcemy również aby mieszkańcy Radlina i goście odwiedzający to miasto (m.in. podczas trwających wówczas Mistrzostw Polski Juniorów w Szpadzie) mogli zapalić znicz i w zadumie pożegnać zmarłego tragicznie prezydenta Gdańska.

Wszyscy, którzy będą chcieli w ten sposób upamiętnić ŚP Pawła Adamowicza, będą mogli w sobotę o godz. 12.00 na pl. Radlińskich Olimpijczyków (w okolicy tablicy pamiątkowej) zapalić znicz i ciszy oddać hołd zmarłemu.[su_accordion] [su_spoiler title="Rejestr zmian dokumentu"]
  • Wersja utworzona dnia 17 stycznia, 2019 @ 13:49 przez Marek Gajda
  • Wersja utworzona dnia 17 stycznia, 2019 @ 11:33 przez Marek Gajda
[printfriendly][/su_spoiler] [/su_accordion]


Porównanie wersji:

17 stycznia, 2019 @ 11:33Aktualna wersja
<p>Związek Miast Polskich zaapelował o wspólne, symboliczne pożegnanie prezydenta Gdańska ŚP Pawła Adamowicza, w centrach polskich miast, w sobotę o równej godz. 12.00. <br />Chcemy również aby mieszkańcy Radlina i goście odwiedzający to miasto (m.in. podczas trwających wówczas Mistrzostw Polski Juniorów w Szpadzie) mogli zapalić znicz i w zadumie pożegnać zmarłego tragicznie prezydenta Gdańska.<br /><br />Wszyscy, którzy będą chcieli w ten sposób upamiętnić ŚP Pawła Adamowicza, będą mogli w sobotę o godz. 12.00 na pl. Radlińskich Olimpijczyków (w okolicy tablicy pamiątkowej) zapalić znicz i ciszy oddać hołd zmarłemu.</p>  <p>Związek Miast Polskich zaapelował o wspólne, symboliczne pożegnanie prezydenta Gdańska ŚP Pawła Adamowicza, w centrach polskich miast, w sobotę o równej godz. 12.00. <br />Chcemy również aby mieszkańcy Radlina i goście odwiedzający nasze miasto (m.in. podczas trwających wówczas Mistrzostw Polski Juniorów w Szpadzie) mogli zapalić znicz i w ciszy oraz zadumie pożegnać zmarłego tragicznie prezydenta Gdańska.</p><p>Wszyscy, którzy będą chcieli w ten sposób upamiętnić ŚP Pawła Adamowicza, będą mogli w sobotę o godz. 12.00 na pl. Radlińskich Olimpijczyków (w okolicy tablicy pamiątkowej) zapalić znicz i ciszy oddać hołd zmarłemu.</p>


Wyjaśnienie: Znajdujące się powyżej porównania wersji znaczniki oznaczone jako "su_accordion" i "su_spoiler..." oraz treść pomiędzy nimi (robocza lista wersji) wyświetlone zostały tylko w celach technicznych i nie stanowią cześć dokumentu.


Liczba odwiedzin niniejszej strony: 508

Oficjalna strona i Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Radlin / Realizacja: Urząd Miasta Radlin

Instrukcja obsługi / Redakcja

Działamy zgodnie z normą ISO 9001:2015.