adamowicz

Wspólne pożegnanie śp. Pawła Adamowicza

Związek Miast Polskich zaapelował o wspólne, symboliczne pożegnanie prezydenta Gdańska ŚP Pawła Adamowicza, w centrach polskich miast, w sobotę o równej godz. 12.00.
Chcemy również aby mieszkańcy Radlina i goście odwiedzający nasze miasto (m.in. podczas trwających wówczas Mistrzostw Polski Juniorów w Szpadzie) mogli zapalić znicz i w ciszy oraz zadumie pożegnać zmarłego tragicznie prezydenta Gdańska.

Wszyscy, którzy będą chcieli w ten sposób upamiętnić ŚP Pawła Adamowicza, będą mogli w sobotę o godz. 12.00 na pl. Radlińskich Olimpijczyków (w okolicy tablicy pamiątkowej) zapalić znicz i ciszy oddać hołd zmarłemu.