MiastozSercem

Witamy na naszej nowej stronie internetowej!

Serdecznie witamy wszystkich mieszkańców Radlina i nie tylko, na naszej nowej stronie internetowej.
Poprzednia wersja strony miała już kilka lat, co w technologiach informacyjnych jest często epoką.

Aktualna wersja jest przyjazna dla osób niepełnosprawnych, jest responsywna (odpowiednio dostosowująca się) dla różnych urządzeń mobilnych oraz posiada intuicyjne menu z podziałem dla mieszkańców, dla turystów oraz dla firm. Nowością jest również to, że jako jedna z pierwszych stron miejskich w Polsce, witryna ma połączoną funkcjonalność zwykłej miejskiej witryny informacyjnej oraz Biuletynu Informacji Publicznej.

Liczymy na to, że poruszanie się po stronie będzie przyjemne i czytelne. Liczymy na Państwa uwagi, ale również i wyrozumiałość.