siatkarze

Wielkie święto siatkówki w Radlinie!

Od 15 do 17 marca w Radlinie królować będzie siatkówka. Do hali radlińskiego MOSiRu, na mecze półfinałowe Mistrzostw Polski Juniorów zjadą się drużyny AZS UWM Olsztyn, Czarni Radom oraz AKS V LO Rzeszów. Przez trzy dni będą rywalizować, wraz z drużyną gospodarzy SK Górnik Radlin o zwycięski tytuł półfinału.

W pierwszym dniu (15.03) od godziny 16.00 zmierzą się gospodarze z siatkarzami z Olsztyna, oraz Czarni Radom z drużyną z Rzeszowa. Drugiego dnia (również od  16.00) czeka nas mecz olsztynian z Rzeszowem, oraz SK Górnik Radlin kontra Czarni Radom. W ostatnim dniu turnieju widzowie zobaczą mecz Radom versus Olsztyn oraz Rzeszów kontra Radlin.

Wstęp na wszystkie spotkania – bezpłatny!

siatkówka