Wandal Głożyny

Wandal na Głożynach. Nagranie z monitoringu miejskiego

O przypadkach wandalizmu w rejonie styku ulic Kominka i Rymera w Radlinie niejednokrotnie było już głośno. Kolejny tego przykład uwiecznił miejski monitoring Straży Miejskiej w Radlinie.
Funkcjonariusze uwiecznili na nagraniach wandala, który 3 października w godzinach nocnych przechodzi przez jezdnie na ul. Rymera w stronę skweru z zabytkową studnią, po czym zaczyna kopać obecne tam urządzenia.  Na koniec wywraca ławkę znajdującą się przy pobliskiej fontannie i spokojnie oddala się z miejsca.

Dzięki nagraniu funkcjonariusze straży miejskiej ustalili tożsamość sprawcy. Za zniszczenie mienia grozić może mu areszt, ograniczenie wolności lub grzywna.

Nagranie z monitoringu: