OFICJALNA STRONA I BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ MIASTA RADLIN
powoaty

Umowa na remont ul. Rymera – podpisana!

UWAGA: To jest wersja strony utworzona dnia 19 czerwca, 2019 @ 13:03.
Poniżej
można sprawdzić różnice między wersjami.


18 czerwca 2019 w  Starostwie Powiatowym w Wodzisławiu Śl., z udziałem m.in. wiceburmistrza Radlina Zbigniewa Podleśnego i dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg w Wodzisławiu Śl. Tomasza Wójcika, podpisano umowę w sprawie przebudowy kolejnego odcinka ul. Rymera w Radlinie.

Za przedsięwzięcie odpowiadać będzie wyłoniona w przetargu firma Mostostal Zabrze Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Spółka Akcyjna, która na ukończenie inwestycji będzie miała czas do połowy października. Ze strony powiatu umowę podpisał starosta Leszek Bizoń i wicestarosta Tadeusz Skatuła. W imieniu firmy swój podpis złożył: prezes Marek Morawski oraz wiceprezes Dariusz Frankowski.

Zakres przedsięwzięcia obejmie odcinek od skrzyżowania z ul. Napierskiego do skrzyżowania z ul. Kominka. W ramach zadania wykonane zostanie 1,2 km nowej konstrukcji drogi. Ponadto wybudowanych będzie ponad 2 km nowych chodników, a także wykonane lub przebudowane odwodnienie drogi. Przekazanie placu budowy planowane jest pod koniec czerwca.

Całkowita wartość zadania to ok. 3,5 mln zł. Jest ono finansowane wspólnie przez Powiat Wodzisławski i Miasto Radlin. Powiat Wodzisławski pozyskał też na jego realizację wsparcie finansowe z Funduszu Dróg Samorządowych.

 

(za powiatwodzislawski.pl)

 [su_accordion] [su_spoiler title="Rejestr zmian dokumentu"]
  • Wersja utworzona dnia 19 czerwca, 2019 @ 13:03 przez Marek Gajda
[printfriendly][/su_spoiler] [/su_accordion]


Porównanie wersji:

Brak różnic pomiędzy wersją strony utworzoną dnia 19 czerwca, 2019 @ 13:03 a aktualną wersją dokumentu.

Wyjaśnienie: Znajdujące się powyżej znaczniki oznaczone jako "su_accordion" i "su_spoiler..." oraz treść pomiędzy nimi (robocza lista wersji) wyświetlone zostały tylko w celach technicznych i nie stanowią cześć dokumentu.


Liczba odwiedzin niniejszej strony: 662

Oficjalna strona i Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Radlin / Realizacja: Urząd Miasta Radlin

Instrukcja obsługi / Redakcja

Działamy zgodnie z normą ISO 9001:2015.