Traffic Light

Udana organizacja ruchu. Bilans po obchodach Wszystkich Świętych w Radlinie

Sprawne zarządzanie ruchem i płynny ruch samochodowy w okolicach cmentarzy- takie najważniejsze wnioski nasuwają się po weekendowych obchodach święta Wszystkich Świętych w naszym mieście. To przede wszystkim zasługa radlińskich strażaków z Ochotniczych Straży Pożarnych z Biertułtów i Głożyn, oraz funkcjonariuszy Straży Miejskiej. Sprawdził się również nowy model organizacji ruchu w rejonie ul. Sienkiewicza (jeden kierunek, odwrotnie do ubiegłorocznych organizacji ruchu ale zgodzie z modelem od jakiegoś czasu funkcjonującym).

Kierowców przepraszamy za utrudnienia wynikające ze wzmożonego ruchu w okolicach ul. Sienkiewicza, Cmentarnej, Rymera i Reymonta. Mamy nadzieje, że dzięki takiej a nie innej koncepcji oraz organizacji ruchu, udało się odpowiednio zapanować nad komunikacją.

Serdecznie dziękujemy członkom Ochotniczej Straży Pożarnej w Biertułtowach i Głożynach, funkcjonariuszom Straży Miejskiej w Radlinie, oraz Policji, za pomoc w zarządzaniu ruchem drogowym w okolicach radlińskich cmentarzy.