Skip to content
Tymczasowy punkt MZK w Radlinie już 23.09.

Tymczasowy punkt MZK w Radlinie już 23.09.

Przypominamy, iż 23 września br. w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Radlinie będzie dyżurował tymczasowy punkt obsługi (godz. 10.00-17.00) MZK.

Na miejscu będzie można wyrobić e-bilet (podanie wraz ze zdjęciem, dowód osobisty/legitymacja ucznia, doładowanie karty – z punktu wyjdziemy z gotowym e-biletem!).

Będzie można również doładować środki na koncie, przedłużyć ulgę na bilet szkolny oraz zapoznać się z zasadami podróżowania i czytania rozkładu jazdy.

Pasażerowie mogą korzystać ze stałych punktów obsługi: w siedzibie MZK przy ul. Przemysłowej 1 w Jastrzębiu-Zdroju oraz w punkcie MZK znajdującym się w Małej Galerii przy Alei Piłsudskiego, a także na Dworcu Autobusowym w Wodzisławiu Śląskim (Galeria Karuzela). W dwóch ostatnich lokalizacjach nie jest możliwe nabycie nowych kart spersonalizowanych, będzie to możliwe natomiast w punkcie tymczasowym w MOSIR Radlin 23 września br.. Zachęcamy ze skorzystania!

Pozostałe tymczasowe punkty obsługi (godz. 10.00-17.00) czynne będą w następujących lokalizacjach:

Radlin – 23 września Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Żory – 24 września Centrum Przesiadkowe (dworzec autobusowy)

Czerwionka-Leszczyny – 27 września Urząd Gminy (sala konferencyjna)

Pawłowice – 28 września Urząd Gminy (sala ślubów)

Pszów – 29 września Urząd Miasta (Biuro Obsługi Klienta)

Rydułtowy – 30 września Rydułtowskie Centrum Kultury

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu