OFICJALNA STRONA I BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ MIASTA RADLIN

Tężnia w Radlinie

UWAGA: To jest wersja strony utworzona dnia 30 lipca, 2015 @ 10:43.
Poniżej
można sprawdzić różnice między wersjami.


tężnia

Pomysł budowy pierwszej tężni solankowej na przemysłowym terenie Górnego Śląska tylko na pierwszy rzut oka może wydawać się nieco przewrotny. Tak naprawdę to właśnie górnośląski krajobraz przemysłowy wymusza bardzo często konieczność specjalistycznej profilaktyki zdrowotnej, związanej z chorobami układu oddechowego.

Dlatego właśnie Miasto Radlin zdecydowało się na wybudowanie własnej tężni, z wykorzystaniem dostarczanej z zewnątrz solanki.

Radlińska tężnia ma 21 metrów długości i 7 metrów wysokości. Położona jest w północnej części miasta, tuż przy granicy z Rybnikiem, w malowniczym, zielonym zakątku przy ul. Wypandów, przy Szlaku Emmy i Marcela i trasie rowerowej relacji Radlin PKP – Zalew Rybnicki.

 

Zapraszamy na stronę www.teznia.radlin.pl

 [su_accordion] [su_spoiler title="Rejestr zmian dokumentu"] [printfriendly][/su_spoiler] [/su_accordion]


Porównanie wersji:

30 lipca, 2015 @ 10:43Aktualna wersja
<a href="http:// miasto.radlin.pl/wp-content/ uploads/2014/ 08/tężnia.jpg"><img class="aligncenter wp-image-1359 " src="https://miasto.radlin.pl/ wp-content/uploads/2014/08/ tężnia-1024x350.jpg" alt="tężnia" width="570" height="195" /></a>  <a href="http:// miasto.radlin.pl/wp-content/ uploads/2014/ 08/Teznia_logo.jpg"><img class="alignleft wp-image-1562 size-thumbnail" src="https://miasto.radlin.pl/ wp-content/uploads/2014/08/ Teznia_logo-150x150.jpg" alt="Teznia_logo" width="150" height="150" /></a>
<div class="entry-content">  
  &nbsp;
Pomysł budowy pierwszej tężni solankowej na przemysłowym terenie Górnego Śląska tylko na pierwszy rzut oka może wydawać się nieco przewrotny. Tak naprawdę to właśnie górnośląski krajobraz przemysłowy wymusza bardzo często konieczność specjalistycznej profilaktyki zdrowotnej, związanej z chorobami układu oddechowego. Pomysł budowy pierwszej tężni solankowej na przemysłowym terenie Górnego Śląska tylko na pierwszy rzut oka może wydawać się nieco przewrotny. Tak naprawdę to właśnie górnośląski krajobraz przemysłowy wymusza bardzo często konieczność specjalistycznej profilaktyki zdrowotnej, związanej z chorobami układu oddechowego.
Dlatego właśnie <a href="http:// um.radlin.pl%20">Miasto Radlin </a>zdecydowało się na wybudowanie własnej tężni, z wykorzystaniem dostarczanej z zewnątrz solanki.  
  <div class="entry-content">
  Dlatego właśnie <a href="http:// um.radlin.pl%20">Miasto Radlin </a>zdecydowało się na wybudowanie własnej tężni, z wykorzystaniem dostarczanej z zewnątrz solanki. Korzystający z tężni mieli już okazję zażywać zdrowotnych inhalacji dzięki solance ze źródeł w Zabłociu (2014) i Ciechocinku (2015).
  &nbsp;
  &nbsp;
Radlińska tężnia ma 21 metrów długości i 7 metrów wysokości. Położona jest w północnej części miasta, tuż przy granicy z Rybnikiem, w malowniczym, zielonym zakątku przy ul. Wypandów, przy <a href="http:// szlak.radlin.pl">Szlaku Emmy i Marcela</a> i trasie rowerowej relacji Radlin PKP – Zalew Rybnicki.  Obiekt tężni zaprojektowany został na planie prostokąta o wymiarach 3,95 m x 24,00 m i wysokości 8,20 m. Tężnia położona jest w północnej części miasta, tuż przy granicy z Rybnikiem, w malowniczym, zielonym zakątku przy ul. Wypandów, przy <a href="http:// szlak.radlin.pl">Szlaku Emmy i Marcela</a> i trasie rowerowej relacji Radlin PKP – Zalew Rybnicki.
  &nbsp;
  [gallery ids="1560,1563,1564"]
&nbsp; &nbsp;
Zapraszamy na stronę <a href="http:// www.teznia.radlin.pl ">www.teznia.radlin.pl </a>  <p style="text-align: center;">Zapraszamy na stronę <a href="http:// www.teznia.radlin.pl ">www.teznia.radlin.pl </a></p>
</div> </div>
&nbsp; &nbsp;


Wyjaśnienie: Znajdujące się powyżej porównania wersji znaczniki oznaczone jako "su_accordion" i "su_spoiler..." oraz treść pomiędzy nimi (robocza lista wersji) wyświetlone zostały tylko w celach technicznych i nie stanowią cześć dokumentu.

Liczba odwiedzin niniejszej strony: 12 296

Oficjalna strona i Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Radlin / Realizacja: Urząd Miasta Radlin

Instrukcja obsługi / Redakcja

Działamy zgodnie z normą ISO 9001:2015.