OFICJALNA STRONA I BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ MIASTA RADLIN
Kolonia Emma

Kolonia Emma

UWAGA: To jest wersja strony utworzona dnia 13 czerwca, 2014 @ 7:49.
Poniżej
można sprawdzić różnice między wersjami.


Kolonia Emma, zwana również często osiedlem Marcel, jest jednym z przykładów perełek regionalnej architektury. Tymczasem często sami mieszkańcy Radlina i okolic, zdają się nie doceniać tego miejsca. Emma zmaga się ze stereotypami. Wciąż powtarzane są opinie krzywdzące osiedle i jego mieszkańców. Podczas gdy tak naprawdę, jest to bardzo malownicza, pełna życia dzielnica, na której dzieje się coraz więcej.

 

Wszystkich miłośników radlińskich „familoków” i śląskiej architektury zapraszamy na indywidualną stronę poświęconą Kolonii Emma w Radlinie![su_accordion] [su_spoiler title="Rejestr zmian dokumentu"] [printfriendly][/su_spoiler] [/su_accordion]


Porównanie wersji:

13 czerwca, 2014 @ 7:49Aktualna wersja
  [gallery ids="1544,1545,1546"]
Kolonia Emma, zwana również często osiedlem Marcel, jest jednym z przykładów perełek regionalnej architektury. Tymczasem często sami mieszkańcy Radlina i okolic, zdają się nie doceniać tego miejsca. Emma zmaga się ze stereotypami. Wciąż powtarzane są opinie krzywdzące osiedle i jego mieszkańców. Podczas gdy tak naprawdę, jest to bardzo malownicza, pełna życia dzielnica, na której dzieje się coraz więcej. Kolonia Emma w Radlinie (zwana również często osiedlem Marcel)  jest jednym z przykładów najpiękniejszej regionalnej architektury. Osiedle powstałe na przełomie XIX i XX wieku, zaprojektowane przez najwiekszych ówczesnych architektów europejskich, do dziś zachwyca swym układem urbanistycznym, nawiązującym do koncepcji osiedla-ogrodu.
   
  Zieleń osiedla w sposób szczególny kontrastuje z przemysłowym krajobrazem sąsiedniej kopalni. Urok czerwonej cegły śląskich "familoków" z pewnością docenią miłośnicy architektury znanej chociażby z katowickiego Nikiszowca.
<strong>Wszystkich miłośników radlińskich „familoków” i śląskiej architektury zapraszamy na indywidualną <a href="http:// emma.radlin.pl" target="_blank">stronę poświęconą Kolonii Emma w Radlinie</a>!</strong>  <strong>Wszystkich miłośników radlińskich „familoków” i śląskiej architektury zapraszamy na indywidualną
  <a href="http:// emma.radlin.pl" target="_blank">stronę poświęconą Kolonii Emma w Radlinie</a>.</strong>


Wyjaśnienie: Znajdujące się powyżej porównania wersji znaczniki oznaczone jako "su_accordion" i "su_spoiler..." oraz treść pomiędzy nimi (robocza lista wersji) wyświetlone zostały tylko w celach technicznych i nie stanowią cześć dokumentu.

Liczba odwiedzin niniejszej strony: 11 120

Oficjalna strona i Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Radlin / Realizacja: Urząd Miasta Radlin

Instrukcja obsługi / Redakcja

Działamy zgodnie z normą ISO 9001:2015.