foto: mok.radlin.pl

Tłumy na sylwestrowym pokazie laserowym. Tak Nowy Rok witał Radlin.

Ok 23.40 w sylwestrowy wieczór na pl. Radlińskich Olimpijczyków zgromadziły się prawdziwe tłumy! Wszyscy w oczekiwaniu na zapowiadany już wcześniej pokaz laserowy – alternatywę dla zwyczajowych pokazów pirotechnicznych. Jak informowaliśmy, Radlin w tym roku zrezygnował z pokazu fajerwerków z powodu troski o zwierzęta, dla których wybuchy petard bywają traumatyczne i tragiczne w skutkach.

Na elewacji Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji najpierw mieliśmy okazje zobaczyć małą laserową “prezentację” Radlina, łącznie z wyświetlanymi symbolami miasta, jak tężnia, wieże kościelne w Biertułtowach czy rzeźbę Matki z Dzieckiem. Po tym nastąpiła część właściwa laserowego show.

Fotorelacja, z przyczyn technicznych, nie może oddać klimatu pokazu (obiektyw nie jest w stanie zarejestrować efektu widzianego na własne oczy) jednak mimo to zachęcamy do obejrzenia, aby przynajmniej w ten sposób poczuć klimat sylwestrowej nocy w Radlinie.