bus

Terenowy punkt MZK ponownie w Radlinie już 11 października!

W związku z dużym zainteresowaniem terenowego punktu MZK do wydawania e-biletów jaki działał w 5.10.2016 w radlińskim MOSIRze, organizatorzy postanowili zorganizować ponowną akcję tego typu już 11 października.
W tym dniu również pracownicy MZK w Jastrzębiu-Zdroju będą gościć w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Radlinie w okolicach od 8.00 do 14.00

Podczas dyżuru pracowników MZK będzie można nie tylko odebrać zamówiony e-bilet, ale także załatwić całą procedurę na miejscu, tak jak ma to miejsce w siedzibie MZK w Jastrzębiu. Zapraszamy do skorzystania z punktu przede wszystkich seniorów i inne osoby, które mają problem z dotarciem do siedziby MZK w Jastrzębiu-Zdroju.
Seniorzy, którzy ukończyli 70 rok życia muszą zabrać ze sobą tylko dowód osobisty. Inne osoby, którym przysługują ulgi, powinny zabrać również dokument potwierdzający uprawnienia do ulg.

11 października 2016
MOSIR Radlin