TARGI PRACY

Targi Pracy dla Osób (Nie)Pełnosprawnych w Wodzisławiu Śląskim

Zapraszamy osoby poszukujące pracy i bezrobotne oraz młodzież na Targi Pracy dla Osób (Nie)Pełnosprawnych, które odbędą się 8 marca 2019 roku w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śląski, przy ul. Daszyńskiego 3 w godzinach 12:00 – 14:00. Organizatorami przedsięwzięcia są jednostki Ochotniczych Hufców Pracy powiatu wodzisławskiego i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śląskim. Targi Pracy odbywają się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Wodzisławia Śląskiego. W programie targów: oferty pracy stałej z Powiatowego Urzędu Pracy, oferty pracy krótkoterminowej Punktów Pośrednictwa Pracy jednostek OHP, oferty pracy lokalnych przedsiębiorców oraz oferty bezpłatnego szkolenia kursowego, oferty placówek edukacyjnych i wspierających osoby niepełnosprawne, porady specjalistów.

Bliższych informacji w sprawie Targów Pracy można uzyskać:

PPP Wodzisław Śl., ul. Zamkowa 5, tel. 32/ 456 07 90 lub mail: ppp.wodzislawslaski@vp.pl

PPP Radlin, ul. Rymera 15, tel. 32/ 454 92 14 lub mail: ppp.radlin@wp.pl

OSZ Wodzisław Śl., os. 1 Maja 16 A, tel. 32/ 729 32 00, mail: osz.wodzislaw@wp.pl