podatki

Szkolenie dla mikroprzedsiębiorców dotyczące JPK_VAT oraz profilu zaufanego eGO – 15 luty!

Urząd Skarbowy w Wodzisławiu Śl. w czwartek, 15 lutego 2018 r. o godz. 13.00 w sali nr 208 (II piętro) organizuje szkolenie dla mikroprzedsiębiorców dotyczące JPK_VAT oraz profilu zaufanego eGO. Szkolenie będzie dostępne dla wszystkich zainteresowanych, nie ma konieczności wcześniejszego zgłaszania uczestnictwa.

Ponadto w dniach 17 i 24 lutego 2018r. (soboty) w Urzędzie Skarbowym w Wodzisławiu Śl. od godz. 9.00 do godz. 13.00 uruchomione zostaną punkty potwierdzania profilu zaufanego eGO oraz punkty informacyjne JPK_VAT, a w dniach 14 do 23 lutego 2018r. na sali obsługi uruchomiony zostanie punkt informacyjny, w którym mikroprzedsiębiorcy uzyskają podstawowe informacje dotyczące składania JPK_VAT.

Dodatkowe informacje: