foto: mok.radlin.pl

Sylwester w Radlinie: Pokaz laserowy oraz występ zespołu Harmonic

Już po raz czwarty Sylwester w Radlinie przebiegać będzie pod znakiem laserów, nie zaś petard. Kolejny raz rezygnujemy z odpalania materiałów pirotechnicznych, zapraszając na pokaz laserowy.

Podobnie będzie dziś, kiedy to od 23.30 na pl. Radlińskich Olimpijczyków rozpocznie się kilkunastominutowy spektakl laserowy. Oprócz wrażeń wizualnych przygotowano oprawę muzyczną. Dla zebranych na radlińskim placu gości wystąpi zespół Harmonic.
O powstrzymanie się od odpalania petard co roku apelują organizacje zajmujące się zwierzętami. Wybuchu są szczególnie niebezpieczne dla psów oraz dla ptactwa. Swoje obawy dotyczące hucznych wieczorów sylwestrowych sygnalizują również rodzice dzieci autystycznych.
My również apelujemy o możliwe powstrzymanie się od strzelania w Sylwestra. Jeśli ktoś zdecyduje się na odpalanie petard, prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności dla wszystkich uczestników takiego pokazu.

Sylwester_Radlin