senior

Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych poszukuje… ciekawych osób!

Coraz więcej osób, w tym szczególnie starszych, szuka sposobu na aktywne ciekawe życie, bo przecież żyjemy coraz dłużej i chcemy by to było życie w pełnej sprawności i dobrym zdrowiu, aktywne i ciekawe.
W naszym mieście jest również sporo tego typu osób. Dlatego Stowarzyszenie Kobie Aktywnych poszukuje zainteresowanych wspólnym projektem, które mogą się pochwalić aktywnością, zdrowym trybem życia i dobrym humorem pomimo ,,dojrzałego wieku”.

- Chciałybyśmy je pokazać, wyróżnić, nauczyć się od nich tej aktywności recepty na ciekawe życie. Jest teraz po temu okazja, ponieważ projekt ,,Też tak potrafisz? Wskakuj na afisz!”w ramach programu Działaj Lokalnie ma wypromować takie osoby w naszym mieście i zachęcić innych do działania. Stworzymy kalendarz promujący różne formy aktywności naszych mieszkańców z ich zdjęciami i wręczaniem upominków najaktywniejszym seniorom. – zachęcają “Aktywne”.
W projekcie zaplanowano mnóstwo ciekawych wydarzeń. Organizatorki zapraszają chętnych do udziału w sportowej Olimpiadzie Seniorów czy spotkaniu z tymi, którzy już znaleźli receptę na swoje ciekawe, aktywne życie. Oprócz tego w ramach projektu planowana jest  wycieczka  turystyczno-kulturalną, oraz Dzień Seniora z wręczaniem nagród dla uczestników projektu.
Większość rzeczy podzieje się we wrześniu i październiku, będzie miało charakter bezpłatny.
Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych przyjmuje jeszcze zgłoszenia do udziału w tym projekcie pod numerem telefonu 669021112.
Zaproś innych i zgłoś swój udział.