old-bike-1565348

Spotkanie konsultacyjne w sprawie tras rowerowych w Radlinie

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie konsultacyjne w temacie rozbudowy tras komunikacji rowerowej w naszym mieście.
Spotkanie odbędzie się 2 grudnia 2015 o godzinie 17.00 w Urzędzie Miasta Radlin (budynek C)

Konsultacje poprowadzi Pan Tobiasz Nykamowicz, inżynier ruchu i projektant tras rowerowych, oficer rowerowy Dąbrowy  Górniczej, członek katowickiego oddziału Stowarzyszenia Inżynierów i techników Komunikacji RP, oraz Fundacji Napraw Sobie Miasto, który przygotowuje “Studium Tras Rowerowych dla Miasta Radlin”.

Serdecznie zapraszamy !!!