OFICJALNA STRONA I BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ MIASTA RADLIN
sportowcy zbiorówka

Sportowcy nagrodzeni przez Burmistrza

26 marca w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie zostały wręczone nagrody i wyróżnienia Burmistrza Radlina za osiągnięcia sportowe.

 

Nagrody przyznawane są każdego roku na podstawie Uchwały Rady Miejskiej w Radlinie
z dnia 29 marca 2011 roku w sprawie Regulaminu przyznawania Nagród i Wyróżnień za osiągnięcia w dziedzinie kultury fizycznej.

 

 

Sportowcy nagrodzeni przez Burmistrza

 

 

 

Przyznano 95 nagród i wyróżnień zawodnikom i trenerom z 6 klubów sportowych.

 

  • Klub Sportowy „Górnik Radlin”

  • Siatkarski Klub „Górnik Radlin”

  • Klub Gimnastyczny „Radlin”

  • Towarzystwo Szermierzy „Górnik Radlin”

  • Uczniowski Klub Sportowy „Trójka Radlin”

  • Uczniowski Klub Sportowy „Ronin”

 

 

  1. Uczniowski Klub Sportowy „Ronin”

Trener: Robert Szindler

    1. Jakub Brawański

    • Zunifikowane Mistrzostwa Europy

      • II miejsce semi contact

      • II miejsce light contact

    • Międzynarodowe Mistrzostwa Polski, Radlin

      • I miejsce light contact

      • I miejsce pointfighting

      • II miejsce soft kij

      • II miejsce rozbicia desek

      • II miejsce sceny walki

      • II miejsce formy do muzyki z bronią

    • Otwarte Mistrzostwa Polski WFMC

      • I miejsce formy do muzyki z bronią

      • III miejsce kick light

         

    1. Michał Hołusza

    • Zunifikowane Mistrzostwa Europy

      • I miejsce semi contact

      • III miejsce light contact

    • III miejsce techniki specjalne – Otwarty Puchar Polski Takewondo ITF

    • Otwarte Mistrzostwa Polski WKA/WFMC

      • II miejsce light contact

      • III miejsce pointfighting

    • Międzynarodowe Mistrzostwa Polski, Radlin

      • I miejsce light contact

      • I miejsce pointfighting

      • I miejsce soft kij

      • II miejsce sceny walki

      • II miejsce parkour

    • I miejsce light contact – Amatorskie Mistrzostwa Polski NSW

    • Puchar Polski, Radlin

      • I miejsce pointfighting

      • I miejsce formy do muzyki

      • II miejsce formy do muzyki z bronią

      • II miejsce rozbicia desek

    • Otwarte Mistrzostwa Polski WFMC

      • I miejsce formy do muzyki

      • II miejsce formy do muzyki z bronią

      • II miejsce kick light

 

    1. Sonia Szindler

    • Mistrzostwa Świata Kickboxingu WFMC

      • II miejsce formy do muzyki

      • I miejsce rozbicia desek

      • I miejsce sceny walki

      • I miejsce pointfighting

      • I miejsce light contact

    • Zunifikowane Mistrzostwa Europy

      • I miejsce semi contact

      • I miejsce light contact

    • Otwarty Puchar Polski Takewondo ITF

      • I miejsce techniki specjalne

      • I miejsce soft kij

    • Otwarte Mistrzostwa Polski WKA/WFMC

      • II miejsce light contact

      • II miejsce pointfighting

      • I miejsce soft kij

      • III miejsce kick light

    • Międzynarodowe Mistrzostwa Polski, Radlin

      • I miejsce light contact

      • I miejsce pointfighting

      • III miejsce soft kij

      • I miejsce sceny walki

      • I miejsce parkour

      • I miejsce formy do muzyki

      • I miejsce bitwa na triki

    • Amatorskie Mistrzostwa Polski NSW

      • I miejsce semi contact

      • II miejsce light contact

    • Puchar Polski, Radlin

      • I miejsce pointfighting

      • I miejsce soft kij

      • I miejsce light contact

      • I miejsce formy do muzyki

      • I miejsce rozbicia desek

      • II miejsce bitwa na triki

    • I miejsce formy do muzyki – Otwarte Mistrzostwa Polski WFMC

    1. Mateusz Miler

    • Zunifikowane Mistrzostwa Europy

      • III miejsce semi contact

    • Międzynarodowe Mistrzostwa Polski, Radlin

      • I miejsce light contact

      • I miejsce walka przerywana

      • I miejsce soft kij

      • I miejsce parkour

      • III miejsce bitwa na triki

    • II miejsce light contact – Amatorskie Mistrzostwa Polski NSW

    • I miejsce walka przerywana – Puchar Polski, Radlin

 

    1. Kacper Marek

    • II miejsce pointfighting – Otwarte Mistrzostwa Polski WKA/WFMC

    • Międzynarodowe Mistrzostwa Polski, Radlin

      • I miejsce soft kij

      • II miejsce drużynowo pointfighting

      • II miejsce sceny walki

      • II miejsce formy do muzyki

      • II miejsce rozbicia desek

      • II miejsce bitwa na triki

    • III miejsce semi contact – Amatorskie Mistrzostwa Polski NSW

    • Puchar Polski, Radlin

      • I miejsce bitwa na triki

      • I miejsce sceny walki

      • I miejsce formy do muzyki

      • I miejsce soft kij

      • II miejsce pointfighting

      • II miejsce light contact

    • Otwarte Mistrzostwa Polski WFMC

      • I miejsce sumograpling

      • I miejsce formy do muzyki

      • III miejsce kick light

 

    1. Michalina Wojtowicz

    • Zunifikowane Mistrzostwa Europy

      • I miejsce semi contact

      • I miejsce light contact

    • II miejsce semi contact – Otwarte Mistrzostwa Polski WKA/WFMC

    • Międzynarodowe Mistrzostwa Polski, Radlin

      • I miejsce sceny walki

      • I miejsce formy do muzyki z bronią

      • II miejsce walka ciągła

      • II miejsce techniki specjalne

      • II miejsce walka na softy

      • II miejsce walka przerywana

      • II miejsce tor przeszkód

      • III miejsce formy do muzyki

      • III miejsce bitwa na triki

    • Amatorskie Mistrzostwa Polski

      • I miejsce semi contact

      • II miejsce light contact

    • Puchar Polski, Radlin

      • I miejsce walka przerywana

      • I miejsce sceny walki

      • I miejsce formy do muzyki z bronią

      • II miejsce formy do muzyki

      • III miejsce walka na softy

      • III miejsce techniki specjalne rozbić

         

    1. Natalia Szindler

    • Mistrzostwa Świata Kickboxingu WFMC

      • I miejsce pointfighting

      • I miejsce sceny walki

      • III miejsce formy do muzyki

    • Zunifikowane Mistrzostwa Europy

      • II miejsce semi contact

      • II miejsce light contact

    • II miejsce techniki specjalne – Otwarty Puchar Polski Taekwondo

    • III miejsce pointfighting – Otwarte Mistrzostwa Polski WKA/WFMC

    • Międzynarodowe Mistrzostwa Polski, Radlin

      • I miejsce rozbicia desek

      • I miejsce soft kij

      • I miejsce sceny walki

      • II miejsce drużynowo pointfighting

      • II miejsce bitwa na triki

      • I miejsce formy do muzyki

      • II miejsce formy do muzyki z bronią

      • III miejsce light contact

      • I miejsce pointfighting

    • Amatorskie Mistrzostwa Polski

      • II miejsce semi contact

      • III miejsce light contact

    • Puchar Polski, Radlin

      • I miejsce sceny walki

      • III miejsce bitwa na triki

      • III miejsce formy do muzyki

    • Otwarte Mistrzostwa Polski

      • II miejsce formy do muzyki

      • I miejsce kick light

      • II miejsce sumograpling

       

    1. Jaśmina Szindler

    • Mistrzostwa Świata Kickboxingu WFMC

      • I miejsce formy do muzyki

      • III miejsce pointfighting

    • Zunifikowane Mistrzostwa Europy

      • I miejsce semi contact

    • Międzynarodowe Mistrzostwa Polski, Radlin

      • I miejsce soft kij

      • I miejsce parkour

      • I miejsce formy do muzyki

      • II miejsce rozbicia desek

      • III miejsce formy do muzyki z bronią

    • Puchar Polski, Radlin

      • I miejsce pointfighting

      • I miejsce rozbicia desek

    • Otwarte Mistrzostwa Polski WFMC

      • II miejsce formy do muzyki

      • II miejsce kick light

      • II miejsce sumograpling

 

    1. Kajetan Patas

      • Zunifikowane Mistrzostwa Europy

        • I miejsce semi contact

        • II miejsce light contact

      • Międzynarodowe Mistrzostwa Polski, Radlin

        • I miejsce walka na soft kije

        • I miejsce tor przeszkód

        • II miejsce walka przerywana

        • II miejsce walka drużynowa

      • Puchar Polski, Radlin

        • I miejsce walka przerywana

        • IV miejsce soft kij

 

    1. Filip Sówka

    • Zunifikowane Mistrzostwa Europy

      • III miejsce pointfighting

      • III miejsce light contact

    • Międzynarodowe Mistrzostwa Polski, Radlin

      • I miejsce soft kij

      • III miejsce pointfighting

    • Puchar Polski, Radlin

      • II miejsce bitwa na triki

      • II miejsce formy do muzyki

      • II miejsce pointfighting

      • III miejsce rozbicia desek

      • IV miejsce soft kij

    • Otwarte Mistrzostwa Polski WFMC

      • II miejsce sumograpling

      • II miejsce formy do muzyki

      • III miejsce kick light

 

  1. Siatkarski Klub “Górnik Radlin”

 

    1. Jakub Czyżowski

    • IV miejsce w finale Mistrzostw Polski Kadetów

    • II miejsce w półfinale Mistrzostw Polski Kadetów

    • I miejsce w półfinale Mistrzostw Śląska Kadetów

    • I miejsce w finale Mistrzostw Śląska Kadetów

      Trener: Marek Przybysz

    1. Kamil Konieczny

    • IV miejsce w finale Mistrzostw Polski Kadetów

    • II miejsce w półfinale Mistrzostw Polski Kadetów

    • I miejsce w półfinale Mistrzostw Śląska Kadetów

    • I miejsce w finale Mistrzostw Śląska Kadetów

Drużyna SK Górnik Radlin (piłka siatkowa)

      • III miejsce w Finale Mistrzostw Śląska Juniorów

      • III miejsce w ¼ w Finale Mistrzostw Polski Juniorów

Trener: Marek Przybysz

 

    1. Adrian Gardyan

    • IX miejsce w półfinale Mistrzostw Polski Juniorów

    • IV miejsce w finale Mistrzostw Śląska Juniorów

    • I miejsce w finale Wojewódzkim Licealiady Szkół Ponadgimnazjalnych

    • V miejsce w finale Ogólnopolskim Licealiady Szkół Ponadgimnazjalnych

Drużyna SK Górnik Radlin (piłka siatkowa)

      • III miejsce w Finale Mistrzostw Śląska Juniorów

      • III miejsce w ¼ w Finale Mistrzostw Polski Juniorów

Trener: Marek Przybysz

 

    1. Dawid Szafranek

    • IX miejsce w półfinale Mistrzostw Polski Juniorów

    • IV miejsce w finale Mistrzostw Śląska Juniorów

    • I miejsce w finale Wojewódzkim Licealiady Szkół Ponadgimnazjalnych

    • V miejsce w finale Ogólnopolskim Licealiady Szkół Ponadgimnazjalnych

Drużyna SK Górnik Radlin (piłka siatkowa)

      • III miejsce w Finale Mistrzostw Śląska Juniorów

      • III miejsce w ¼ w Finale Mistrzostw Polski Juniorów

Trener: Marek Przybysz

 

 

    1. Filip Grygiel

    • Reprezentacja Polski:

      • VI miejsce w Mistrzostwach Europy Juniorów

    • Drużyna SK Górnik Radlin (piłka siatkowa)

      • III miejsce w Finale Mistrzostw Śląska Juniorów

      • III miejsce w ¼ w Finale Mistrzostw Polski Juniorów

      Trener: Marek Przybysz

 

 

 

 

    1. Dawid Heliosz

    2. Kacper Walawski

    3. Daniel Skupień

    4. Dominik Wróblewski

    5. Bartosz Szymiczek

    • Drużyna SK Górnik Radlin

      • III miejsce w Finale Mistrzostw Śląska Juniorów

      • III miejsce w ¼ w Finale Mistrzostw Polski Juniorów

      Trener: Marek Przybysz

 

    1. Dominik Komorek

    • V miejsce w finale Mistrzostw Polski Młodzików (siatkówka plażowa)

    • III miejsce w finale Mistrzostw Śląska Młodzików

    • I miejsce w półfinale Mistrzostw Śląska Młodzików Trener: Witold Słanina

    1. Daniel Konieczny 16 lat Radlin w parze z Dominikiem Komorkiem

    • V miejsce w finale Mistrzostw Polski Młodzików (siatkówka plażowa)

    • III miejsce w finale Mistrzostw Śląska Młodzików

    • I miejsce w półfinale Mistrzostw Śląska Młodzików Trener: Witold Słanina

  1. Klub Gimnastyczny “Radlin”

    1. Kacper Wierzba

    • Indywidualne Mistrzostwa Polski

      • VIII miejsce w konkurencji skoku

    • Indywidualne Mistrzostwa Śląska

      • II miejsce w konkurencji skoku

      • III miejsce w ćwiczeniach na koniu z łąkami

      • VII miejsce w wieloboju gimnastycznym

      Trener: Tadeusz Sobala

       

    1. Miłosz Łucki

    • VIII miejsce na Drużynowych Mistrzostwach Polski

    • Indywidualne Mistrzostwa Śląska

      • I miejsce w finale ćwiczeń na drążku

      • II miejsce w wieloboju gimnastycznym

      • II miejsce w ćwiczeniach wolnych

    • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

      • VII miejsce w finale ćwiczeń na drążku

    • Ogólnopolski Turniej Gimnastyczny o Puchar Leszka Blanika

      • II miejsce w wieloboju

      • I miejsce w konkurencji skoku

      Trener: Tadeusz Sobala

       

    1. Gracjan Rus

    • VIII miejsce na Drużynowych Mistrzostwach Polski

    • Indywidualne Mistrzostwa Śląska

      • I miejsce w ćwiczeniach na poręczach

      • III miejsce w ćwiczeniach na kółkach

      • V miejsce w wieloboju

    • Ogólnopolski Turniej Gimnastyczny o Puchar Leszka Blanika

      • V miejsce w finale skoku

      Trener: Dawid Niżnik

       

    1. Szymon Kostelnik

    • VIII miejsce na Drużynowych Mistrzostwach Polski

    • Indywidualne Mistrzostwa Śląska

      • II miejsce w wieloboju

      • I miejsce w ćwiczeniach na drążku

      • II miejsce w ćwiczeniach wolnych

    • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

      • V miejsce w finale ćwiczeń na kółkach

    • Ogólnopolski Turniej Gimnastyczny o Puchar Leszka Blanika

      • II miejsce w finale skoku

      Trener: Dawid Niżnik

       

    1. Dominik Myszi

    • VIII miejsce na Drużynowych Mistrzostwach Polski

    • Indywidualne Mistrzostwa Śląska

      • I miejsce w ćwiczeniach wolnych

      • II miejsce w ćwiczeniach na koniu z łękami

      • III miejsce w wieloboju

    • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

      • VIII miejsce w finale konkurencji skoku

    • Ogólnopolski Turniej Gimnastyczny o Puchar Leszka Blanika

      • VII miejsce w finale skoku

      Trener: Tadeusz Sobala

    1. Paweł Fojcik

    • Indywidualne Mistrzostwa Śląska

      • I miejsce w wieloboju

      • I miejsce w finale ćwiczeń wolnych

      • I miejsce ćwiczeniach na podporach

    • Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

      • V miejsce w finale ćwiczeń wolnych

      • VII miejsce w finale skoku

      • VIII miejsce w wieloboju

    • I miejcie w wieloboju w Turnieju Gimnastycznym o puchar Burmistrza Radlina

Trener: Dawid Niżnik

    1. Kamil Knesz

    • Indywidualne Mistrzostwa Śląska

      • IV miejsce w finale ćwiczeń wolnych

      • XIII miejsce w wieloboju

    • Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

      • VIII miejsce w wieloboju

    • II miejsce w wieloboju w Turnieju Gimnastycznym o puchar Burmistrza Radlina

    • I miejsce w Wieloboju Gimnastycznym o Puchar Prezesa KG Radlin

       

    1. Nikodem Sokół

    • Indywidualne Mistrzostwa Śląska

      • V miejsce w finale ćwiczeń na drążku

      • XIV miejsce w wieloboju

    • III miejsce w wieloboju w Turnieju Gimnastycznym o puchar Burmistrza Radlina

    • IV miejsce w Wieloboju Gimnastycznym o Puchar Prezesa KG Radlin

 

    1. Miłosz Rus

    • Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

      • I miejsce w wieloboju

    • Indywidualne Mistrzostwa Śląska

      • II miejsce w ćwiczeniach w podporach

      • VI miejsce w ćwiczeniach wolnych

      • XI miejsce w wieloboju

    • I miejsce w wieloboju w Turnieju Gimnastycznym o puchar Burmistrza Radlina

    • III miejsce w Wieloboju Gimnastycznym o Puchar Prezesa KG Radlin

       

  1. Klub Sportowy “Górnik Radlin”

    1. Iwona Cymerman

    • Letnie Mistrzostwa Polski w kategoriach MASTERS

      • I miejsce 50 m stylem dowolnym

      • I miejsce 50 m stylem motylkowym

      • I miejsce 100 m stylem dowolnym

    • Mistrzostwa Śląska w kat. MASTERS

      • I miejsce 50 m stylem dowolnym

      • I miejsce 50 m stylem motylkowym

      • I miejsce 100 m stylem dowolnym Trener: Jacek Kuliński

 

    1. Małgorzata Adamczyk

    • Mistrzostwa Szkół Sportowych w pływaniu

      • Finał B – 13 miejsce – 100 m stylem klasycznym

      • Finał B – 13 miejsce – 200 m stylem klasycznym

    • Letnie Mistrzostwa Śląska

        • III m sztafeta: 4*200 m st. dowolnym

    1. Martyna Kania

    • Letnie Mistrzostwa Śląska

        • III m sztafeta: 4*200 m st. dowolnym

    • Międzynarodowe zawody pływackie Aligator 2018

      • I miejsce 50 m stylem grzbietowym

      • I miejsce 200 stylem dowolnym

      • II miejsce 100 m stylem dowolnym

      • III miejsce 50 m stylem dowolnym

       

    1. Weronika Mania

    • Letnie Mistrzostwa Śląska

        • III m sztafeta: 4*200 m st. dowolnym

    • Międzynarodowe zawody pływackie Aligator 2018

      • I miejsce 50 m stylem klasycznym

      • I miejsce 100 m stylem klasycznym

      • I miejsce 200 m stylem klasycznym

      • II miejsce 50 m stylem motylkowym

         

    1. Julia Rzemieniak

    • Finał B XV miejsce 200 m stylem grzbietowym Mistrzostwa Szkół Sportowych

       

    1. Manuela Kaźmierczak

    • Międzynarodowe Zawody Pływackie Andrychów

      • II miejsce 50 m stylem grzbietowym

      • II miejsce 100 m stylem grzbietowym

      • I miejsce 100 m stylem motylkowym

      • III miejsce 100 m stylem dowolnym

    • Międzynarodowy Miting Pływacki Pawłowice maj

      • III miejsce 200 m stylem dowolnym

    • Liga Klubów i Szkół Śląskich

        • III m sztafeta: 4*100 m st.zmiennym

    1. Emilia Szydło

    • Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów

      • Finał „B” 50 m st. motylkowym

    • Mistrzostwa Polski Szkół Sportowych

      • Finał „B” 100 m st. motylkowym

      • Finał „B” 200 m st. zmiennym

    • Mistrzostwa Śląska Open

      • II miejsce 50 m st. motylkowym

    • Międzynarodowy Miting Pływacki

      • II miejsce 50 m st. motylkowym

    • Miting Pływacki Rybnik

      • I miejsce 50 m st. dowolnym

      • I miejsce 100 m st. motylkowym

      • II miejsce 50m st. motylkowym

      • II miejsce 100m st. dowolnym

 

    1. Wiktoria Fizia

    • Finał B – 50 m stylem dowolnym na Mistrzostwach Polski Szkół Sportowych

    • III miejsce 50 m stylem dowolnym na Mitingu Pływackim -Rybnik

    1. Magdalena Grzybek Trener: Tomasz Buchta

    • Letnie Mistrzostwa Śląska

        • III miejsce sztafeta 4x100m st. zmiennym

    1. Natalia Cnota

    • Letnie Mistrzostwa Śląska

        • III miejsce sztafeta 4x100m st. zmiennym

    • Zimowe Mistrzostwa Śląska

        • I miejsce sztafeta 4×50 m st. zmiennym

    • Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

      • II miejsce 50m st. grzbietowym

        Trener: Tomasz Buchta

 

    1. Milena Koral

    • Mistrzostwa Śląska

        • sztafeta: I miejsce 4×50 m st zmiennym

      • I miejsce 200 m stylem zmiennym

      • III miejsce 400 m stylem zmiennym

    • Międzynarodowe zawody pływackie „Aligator 2018”

      • I miejsce 50 m stylem motylkowym

      • I miejsce 100 m stylem klasycznym Trener: Tomasz Buchta

    1. Jessica Pytlik

    • Letnie Mistrzostwa Śląska

        • sztafeta III miejsce 4x100m st. zmiennym

    • Międzynarodowe zawody pływackie „Aligator 2018”

      • I miejsce 100 m stylem motylkowym

      • II miejsce 50 m stylem motylkowym

      • II miejsce 100 m stylem grzbietowym Trener: Tomasz Buchta

    1. Alicja Zubczyńska

    • Mistrzostwa Szkół Sportowych w pływaniu

      • Finał B XV miejsce 100 m stylem grzbietowym

      • Finał B X miejsce 200 m stylem grzbietowym

    • III miejsce 200 m stylem grzbietowym Liga Klubów i Szkół Śląskich

 

    1. Karolina Niewiadomska

    • Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików Runda I

      • III miejsce 100 m stylem dowolnym

      • III miejsce 100 m stylem motylkowym

    • Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików Runda II

      • III miejsce 100 m stylem grzbietowym

    • Mistrzostwa Śląska

      • II miejsce 100 m stylem dowolnym

      • III miejsce 400 m stylem dowolnym

      • III miejsce 800 m stylem dowolnym

    • Międzynarodowy Miting Pływacki Pawłowice

      • I miejsce 100 m stylem dowolnym

      • III miejsce 50 m stylem motylkowym

      • III miejsce 100 m stylem motylkowym

    • Miting Pływacki Rybnik

      • II miejsce 50 m stylem motylkowym

        • sztafeta:II m 4×50 m st zmiennym

    • Międzynarodowy Miting Pływacki o Puchar Burmistrza – Andrychów

      • I miejsce 100 m stylem dowolnym

      • I miejsce 100 m stylem grzbietowym

      • II miejsce 100 m stylem motylkowym

      • II miejsce 50 m stylem motylkowym Trener: Wojciech Szulc

    1. Julia Olejniczak

    • Międzynarodowe Zawody Pływackie Aligator 2018

      • I miejsce 200 m stylem klasycznym

      • II miejsce 100 m stylem klasycznym

      • IV miejsce 100 m stylem zmiennym

      • I miejsce 200 m stylem zmiennym

      • V miejsce 200 m stylem klasycznym Trener: Wojciech Szulc

    • Miting Pływacki Rybnik

        • sztafeta:II m 4×50 m st zmiennym

    1. Matylda Szymiczek

    • Międzynarodowe Zawody Pływackie „Aligator 2018”

      • III miejsce 100 m stylem klasycznym

      • V miesjce 50 m stylem klasycznym

      • V miejsce 50 m stylem dowolnym Trener: Wojciech Szulc

    1. Marta Woś

    • Międzynarodowe Zawody Pływackie

      • I miejsce 200 m stylem dowolnym

      • II miesjce 100 m stylem dowolnym

      • IV miesjce 50 m stylem dowolnym

      • IV miejsce 100 m stylem motylkowym Trener: Wojciech Szulc

    1. Malwina Polnik

    • Mistrzostwa Śląska czerwiec

      • III miejsce 100 mstylem grzbietowym

    • Mistrzostwa Śląska grudzień

      • III miejsce 100 m stylem grzbietowym

      • III miejsce 50 m stylem grzbietowym

    • Międzynarodowy Miting Pływacki Pawłowice

      • II miejsce 50 m stylem grzbietowym

    • Miting Pływacki Rybnik

      • II miejsce 50 m stylem grzbietowym

      • III miejsce 100 m stylem grzbietowym

        • sztafeta:II m 4×50 m st zmiennym

    • Międzynarodowy Miting Pływacki o Puchar Burmistrza – Andrychów

      • I miejsce 100 m stylem grzbietowym

      • IV miejsce 50 mstylem grzbietowym

 

    1. Patryk Rożenek

    • Powołany do Kadry Narodowej Juniorów

    • Zimowe Mistrzostwa Polski w Pływaniu Juniorów

      • I miejsce 200 m st. grzbietowym. / Rekord Śląska 16 i 17 latków. /

      • II miejsce 100 m st. grzbietowym. / Rekord Śląska 16 latków. /

      • II miejsce 50 m st. grzbietowym. / Rekord Śląska 16 latków. /

    • Letnie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Juniorów

      • II miejsce 50 m st. grzbietowym.

      • II miejsce 100 m st. grzbietowym

      • III miejsce 200 m st. grzbietowym

    • Mistrzostwa Szkół Sportowych w Pływaniu

      • I miejsce 100 m st. grzbietowym.

      • III miejsce 200 m st. grzbietowym.

    • Mistrzostwa Śląska Juniorów 16-18 lat i Open – czerwiec

      • dwa srebrne medale w kategorii Juniorów16-18 lat

      • dwa srebrne medale w kategorii Open

    • Mistrzostwa Śląska Juniorów 16-18 lat i Open – listopad

      • złoty medal w kategorii Juniorów 16-18 lat

      • srebrny medal w kategorii Juniorów 16-18 lat

      • brązowy medal w kategorii Juniorów 16-18 lat

      • srebrny medal w kategorii Open

      • brązowy medal w kategorii Open Trener: Jacek Kuliński

    1. Jan Strączek

    • Mistrzostwa Szkół Sportowych

      • VI miejsce Finał A 200 m stylem zmiennym

      • VII miejsce Finał A 100 m stylem motylkowym

      • XI miejsce Finał B 200 m stylem dowolnym

    • VI miejsce w zawodach Tauron Triathlon “Stalowy Sokół” Trener: Jacek Kuliński

 

    1. Gracjan Naciuk

    • Finał B – 100m st. grzbietowym – Mistrzostwa Polski Szkół Sportowych

 

 

    1. Kamil Kurzak

    • Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów

      • Finał “B” 50 m st. grzbietowym

    • Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów

      • Finał “A” 50 m st. grzbietowym

      • Finał “A” 200 m st. grzbietowym

      • Finał “B” 100 m st. grzbietowym

    • Mistrzostwa Polski Szkół Sportowych

      • Finał “A” 100 m st. grzbietowym

      • Finał “A” 200 m st. grzbietowym

      • Finał “B” 50 m st. dowolnym

    • Letnie Mistrzostwa Śląska Open

      • II miejsce 50 m st. grzbietowym

      • II miejsce 100m st. grzbietowym

    • Zimowe Mistrzostwa Śląska Open

      • II miejsce 50 m st. grzbietowym

      • III miejsce 100 m st. grzbietowym

    • Miting Pływacki Rybnik

      • II miejsce 50 m st. grzbietowym

 

    1. Igor Rotkegel

    • Finał B 50 m stylem dowolnym Mistrzostwa Polski Szkół Sportowych

    • Miting Pływacki Rybnik

      • II miejsce 100 m stylem zmiennym

      • III miejsce 100 m stylem dowolnym

    1. Kajetan Wawrzyniak

    • Letnie Mistrzostwa Śląska

      • I miejsce 50 m st. motylkowym

      • II miejsce 100 m st. klasycznym

      • II miejsce 200 m st. klasycznym

      • II miejsce 100 m st. zmiennym

    • Zimowe Mistrzostwa Śląska

        • I miejsce sztafeta 4×50 m st. zmiennym

      • II miejsce 100 m stylem dowolnym

      • III miejsce 50 m stylem motylkowym

    • Finał B na Mistrzostwach Polski Szkół – 200 m stylem klasycznym

    • Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

      • I miejsce 50 m stylem klasycznym

    • Międzynarodowe zawody pływackie „Aligator 2018”

      • I miejsce 100 m stylem dowolnym

      • I miejsce 100 m stylem zmiennym

      • I miejsce 50 m stylem motylkowym Trener: Tomasz Buchta

    1. Maciej Klóska

    • Zimowe Mistrzostwa Śląska

        • I miejsce sztafeta 4×50 m st. zmiennym

    • Międzynarodowe zawody pływackie „Aligator 2018”

      • I miejsce 100 m stylem motylkowym

      • II miejsce 100 m stylem zmiennym

      • II miejsce 50 m stylem motylkowym

      • II miejsce 50 m stylem klasycznym Trener: Tomasz Buchta

    1. Aleksander Wojaczek

    • Zimowe Mistrzostwa Śląska

      • II miejsce 100 m stylem zmiennym

      • III miejsce 100 m stylem grzbietowym

    • Międzynarodowe zawody pływackie „Aligator 2018”

      • I miejsce 100 m stylem zmiennym

      • II miejsce 100 m stylem dowolnym

      • II miejsce 50 m stylem motylkowym

      • III miejsce 50 m stylem dowolnymTrener: Tomasz Buchta

    1. Aleksander Kempa

    • Letnie Mistrzostwa Śląska

        • sztafeta: złoty medal 4×50 m st dowolnym (Kempa, Buryba, Rok, Polonius)

      • XI miejsce 100 m stylem klasycznym

    • Zimowe Mistrzostwa Śląska

      • XVI miejsce 100 m stylem klasycznym

      • XX miejsce 50 m stylem klasycznym

    • Liga Szkół i Klubów Śląskich 4 edycje Gliwice

        • sztafeta: brązowy medal 4×50 m stylem dowolnym

    • Międzynarodowy Miting Pływacki

      • V miejsce 100 m stylem klasycznym

      • VIII miejsce 50 m stylem dowolnym

      • IX miejsce 100 m stylem dowolnym

      • X miejsce 100 m stylem klasycznym

    • Mikołajkowe Zawody Pływackie

      • IV miejsce 50 m stylem dowolnym

      • V miejsce 50 m stylem klasycznym Trener: Jakub Cymerman

    1. Jacek Nowak

    • Letnie Mistrzostwa Śląska

      • IX miejsce 50 m stylem klasycznym

      • IX miejsce 100 m stylem klasycznym

    • Zimowe Mistrzostwa Śląska

        • sztafeta: brązowy medal 4×50 st zmiennym

        • sztafeta: IV miejsce 4×50 stylem dowolnym

      • XI miejsce 50 m stylem klasycznym

      • XII miejsce 100 m stylem klasycznym

    • Liga Szkół i Klubów Śląskich 4 edycje Gliwice XIII miejsce 50 m st klasycznym

    • Puchar Silesia Katowice

      • IX miejsce 100 m stylem grzbietowym

      • X miejsce 100 m stylem klasycznym

    • Międzynarodowy Miting Pływacki

      • VI miejsce 100 m stylem klasycznym

      • VII miejsce 50 m stylem klasycznym

      • X miejsce 50 m stylem dowolnym

      • X miejsce 100 m stylem dowolnym

    • Międzynarodowe Zawody Pływackie – Gorzyce

      • srebrny medal 100 m stylem klasycznym

      • brązowy medal 50 m stylem klasycznym

      • VI miejsce 100 m stylem zmiennym

    • Miting Pływacki Rybnik

      • V miejsce 100 m stylem klasycznym

      • X miejsce 100 m stylem klasycznym

    • Mikołajkowe Zawody Pływackie

      • brązowy medal 50 m stylem klasycznym

        V miejsce 50 m stylem dowolnym Trener : Jakub Cymerman

    1. Filip Polonius

    • Letnie Mistrzostwa Śląska

      • III miejsce w klasyfikacji na najlepszego zawodnika mistrzostw

      • złoty medal 100 m stylem grzbietowym

      • srebrny medal 100 m stylem dowolnym

        • sztafeta: złoty medal 4×50 m stylem dowolnym

        • sztafeta: srebrny medal 4×50 m zmiennym

      • brązowy medal 50 m stylem dowolnym

    • Zimowe Mistrzostwa Śląska

      • 2 miejsce w klasyfikacji na najlepszego zawodnika mistrzostw

      • złoty medal 50 m stylem grzbietowym

      • złoty medal 100 m stylem grzbietowym

      • złoty medal 100 m stylem dowolnym

        • sztafeta: brązowy medal 4×50 st zmiennym

        • sztafeta: IV miejsce 4×50 stylem dowolnym

    • Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej Gliwice

      • srebrny medal 50 m stylem grzbietowym

      • srebrny medal sztafeta 8×50 dowolnym

    • Liga Szkół i Klubów Śląskich 4 edycje Gliwice

      • 3 miejsce w klasyfikacji na najlepszego zawodnika

      • złoty medal 50 m stylem grzbietowym

      • srebrny medal 50 m stylem dowolnym

      • brązowy medal 4×50 m stylem dowolnym

    • Puchar Silesia 16-18.02.2018 Katowice

      • złoty medal 100 m stylem grzbietowym

      • złoty medal 100 m stylem dowolnym

      • złoty medal 200 m stylem dowolnym

    • Międzynarodowy Miting Pływacki

      • złoty medal 50 m stylem dowolnym

      • zloty medal 100 m stylem dowolnym

      • złoty medal 50 grzbietowym

      • złoty medal 100 m stylem grzbietowym

    • Międzynarodowe Zawody Pływackie

      • złoty medal 200 m stylem grzbietowym

      • złoty medal 200 m stylem dowolnym

      • złoty medal 100 stylem grzbietowym

      • złoty medal 50 m stylem grzbietowym

    • Miting Pływacki Rybnik

      • złoty medal 50 m stylem grzbietowym

      • złoty medal 100 m stylem grzbietowym

      • srebrny medal 50 m stylem dowolnym

      • brązowy medal 100 m stylem motylkowym

    • Puchar Sprintu Night & Ligths Swim

      • złoty medal 50 m stylem grzbietowym

    • Mikołajkowe Zawody Pływackie

      • - złoty medal 50 m stylem grzbietowym

      • - złoty medal 200 m stylem dowolnym Trener: Jakub Cymerman

 

    1. Mikołaj Rok

    • Letnie Mistrzostwa Śląska

        • sztafeta: złoty medal 4×50 m stylem dowolnym

        • sztafeta: srebrny medal 4×50 m zmiennym

      • XII miejsce 100 m stylem klasycznym

      • XV miejsce 100 m stylem grzbietowym

    • Zimowe Mistrzostwa Śląska

        • sztafeta: brązowy medal 4×50 st zmiennym

        • sztafeta: IV miejsce 4×50 stylem dowolnym

      • VI miejsce 100 m stylem grzbietowym

      • XI miejsce 100 m stylem zmiennym

      • XII miejsce 50 m stylem grzbietowym

      • XVI miejsce 50 m stylem dowolnym

    • Liga Szkół i Klubów Śląskich 4 edycje sztafeta: brązowy medal 4×50 m st dowolnym

    • Puchar Silesia Katowice

      • V miejsce 100 stylem grzbietowym

      • VIII miejsce 50 m stylem grzbietowym

    • Międzynarodowe Zawody Pływackie – Gorzyce

      • srebrny medal 50 m stylem dowolnym

      • V miejsce 50 m stylem klasycznym

      • V miejsce 50 m stylem zmiennym

      • VI miejsce 50 m stylem grzbietowym

    • Mikołajkowe Zawody Pływackie Trener: Jakub Cymerman

      • brązowy medal 50 m stylem dowolnym i 50 m stylem grzbietowym

         

    1. Jakub Szymiczek

    • Letnie Mistrzostwa Śląska

        • sztafeta: srebrny medal 4×50 m zmiennym

      • VI miejsce 50 m stylem klasycznym

      • VII miejsce 100 m stylem klasycznym

    • Zimowe Mistrzostwa Śląska

      • XIII miejsce 50 m stylem klasycznym

      • XIV miejsce 100 m stylem klasycznym

    • Liga Szkół i Klubów Śląskich 4 edycje Gliwice

      • X miejsce 50 m stylem klasycznym

    • Międzynarodowe Zawody Pływackie – Gorzyce

      • srebrny medal 50 m stylem klasycznym

      • IV miejsce 100 m stylem klasycznym

      • VI miejsce 50 m stylem dowolnym

      • VII miejsce 100 m stylem zmiennym Trener: Jakub Cymerman

    1. Wiktor Buryba

    • Letnie Mistrzostwa Śląska

        • sztafeta: złoty medal 4×50 m stylem dowolnym

        • sztafeta: srebrny medal 4×50 m zmiennym

      • VII miejsce 50 m stylem klasycznym

      • IX miejsce 50 m stylem motylkowym

    • Zimowe Mistrzostwa Śląska

        • sztafeta: brązowy medal 4×50 stylem zmiennym

        • sztafeta: IV miejsce 4×50 stylem dowolnym

      • VIII miejsce 100 m stylem zmiennym

      • X miejsce 50 m stylem motylkowym

      • XIII miejsce 50 m stylem dowolnym

    • Liga Szkół i Klubów Śląskich 4 edycje Gliwice

      • 15 miejsce 50 m stylem dowolnym

      • 18 miejsce 50 m stylem grzbietowym

    • Puchar Silesia, Katowice

      • brązowy medal 100 m stylem motylkowym

    • Międzynarodowy Miting Pływacki

      • brązowy medal 50 m stylem motylkowym

      • IV miejsce 100 m stylem klasycznym

    • Międzynarodowe Zawody Pływackie

      • złoty medal 50 m stylem motylkowym

      • brązowy medal 100 m stylem motylkowym

      • brązowy medal 100 m stylem zmiennym

    • Mikołajkowe Zawody Pływackie

      • srebrny medal 100 m stylem zmiennym

      • brązowy medal 50 m stylem motylkowym Trener: Jakub Cymerman

  1. Uczniowski Klub Sportowy “Trójka Radlin”

Trenerzy: Agata Macionczyk oraz Klaudia Dolecka

 

    1. Marta Krause

    • Udział w Pucharze Europy, Kraków

      • V miejsce drużynowo Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Ogólnopolska Olimpiada Dzieci i Młodzieży

      • VI miejsce drużynowo Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych

    • V miejsce – Turniej szermierczy o Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej

    • V miejsce Ogólnopolski Turniej szermierczy o Puchar Burmistrza Mikołowa

    • V miejsce Międzynarodowe zawody szermiercze z okazji 100-tnej rocznicy odzyskania Niepodległości, Opole

    • VI miejsce Ogólnopolski Turniej szermierczy – Muszkieter Trophy

 

    1. Zofia Piejak

    • Udział w Pucharze Europy, Kraków

      • V miejsce drużynowo Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych,Ogólnopolska Olimpiada Dzieci i Młodzieży

    • VIII miejsce indywidualnie – Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych,Ogólnopolska Olimpiada Dzieci i Młodzieży

    • III miejsce Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych

    • III miejsce Turniej o Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty

    • VIII miejsce Ogólnopolski Turniej szermierczy o Puchar Burmistrza Mikołowa

    • VI miejsce drużynowo Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych

    1. Kaja Reil

      • IV miejsce Drużynowe Mistrzostwa Śląska Młodzików

    • V miejsce – Igrzyska Dzieci w ramach Mistrzostw Polski

    • II miejsce I Puchar Żubrów

    • II miejsce Ogólnopolski Turniej Małego Rycerza o Puchar Dyrektora MOSiR

    • I miejsce – Ogólnopolski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Siemianowic Śląskich

    • II miejsce -Memoriał Jerzego Janikowskiego

      • I miejsce drużynowo – Turniej o Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty

    • Międzynarodowe zawody szermiercze z okazji 100-tnej rocznicy odzyskania Niepodległości Opole

        • drużynowo III miejsce

      • indywidualnie VI miejsce

    • V miejsce – Ogólnopolski Turniej o Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej

    • V miejsce – Ogólnopolski Turniej Szermierczy o Puchar Miasta Wadowice

    • VIII miejsce – Ogólnopolski Turniej szermierczy – Muszkieter Trophy

    • VII miejsce – Ogólnopolski Turniej – Kmicic Cup

 

    1. Liliana Porwoł

    • Mistrzostwa Śląska Młodzików,

      • indywidualnie – VII miejsce

        • drużynowo – IV miejsce

    • III miejsce – Challenge Wratislavia – Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci

    • I miejsce w Turnieju w Czechach Jizersky Kord

    • I miejsce na Turnieju w Niemczech

    • I miejsce na Turnieju w Niemczech  Osterburgpokal

    • I miejsce- Otwarte Mistrzostwa Europy Centralnej, Niemcy

    • I miejsce na Turnieju w Austrii

    • I miejsce w Turnieju w Czechach ”Babylon Cup”

    • I miejsce – Turniej Szermierczy o Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej

    • I miejsce – Ogólnopolski Turniej Muszkieter Trophy

    • I miejsce Ogólnopolski Turniej Małego Rycerza o Puchar Dyrektora MOSiR

    • I miejsce – Ogólnopolski Turniej Szermierczy o Puchar Miasta Wadowice

    • Puchar Żubrów

      • I miejsce I Puchar Żubrów

      • III miejsce II Puchar Żubrów

      • I miejsce III Puchar Żubrów

      • II miejsce Turniej Masters Pucharu Żubrów, klasyfikacja końcowa

    • II miejsce – Puchar Ziem Północnych Polska

    • II miejsce Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz II Memoriał Bolesława Miki

    • III miejsce – Ogólnopolski Turniej – Mieleckie Skrzydła Nie II

    • VII miejsce Ogólnopolski Turniej szermierczy o Puchar Burmistrza Mikołowa

    • Turniej o Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty

      • indywidualnie V miejsce

        • drużynowo I miejsce

    • Międzynarodowe zawody szermiercze z okazji 100-tnej rocznicy odzyskania Niepodległości Opole

        • III miejsce drużynowo

      • V miejsce indywidualnie

    • V miejsce – Memoriał Jerzego Janikowskiego

    • V miejsce – Ogólnopolski Turniej – Warszawska Syrenka

    1. Agata Hebdowska

    • VIII miejsce – Igrzyska Dzieci w ramach Mistrzostw Polski

    • Puchar Żubrów

      • III miejsce I Puchar Żubrów

      • V miejsce II Puchar Żubrów

      • VI miejsce III Puchar Żubrów

      • II miejsce Turniej Masters Pucharu Żubrów, klasyfikacja końcowa

    • I miejsce – Międzynarodowy Turniej Szermierczy z okazji Dnia Dziecka, Radlin

    • III miejsce – Turniej Szermierczy o Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej

    • III miejsce – Ogólnopolski Turniej Rybnik Cup

    • V miejsce – Ogólnopolski Turniej Muszkieter Trophy

    • VI miejsce Międzynarodowy Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej

       

    1. Kamila Dolecka

    • II miejsce – Igrzyska Dzieci w ramach Mistrzostw Polski

    • I miejsce – Turniej Szermierczy o Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej

    • II miejsce – Ogólnopolski Turniej Muszkieter Trophy

    • III miejsce – Ogólnopolski Turniej Szermierczy o Puchar Bytomia

    • Puchar Żubrów

      • I miejsce I Puchar Żubrów

      • I miejsce II Puchar Żubrów

      • I miejsce III Puchar Żubrów

      • VI miejsce Turniej Masters Pucharu Żubrów, klasyfikacja końcowa

    • V miejsce – Międzynarodowy Turniej Szermierczy z Okazji Dnia Dziecka, Radlin

    • VIII miejsce – Memoriał Jerzego Janikowskiego

    • VIII miejsce Międzynarodowy Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz II Memoriał Bolesława Miki

 

    1. Jakub Kurek

    • Udział w Pucharze Europy, Kraków

    • III miejsce Indywidualne Mistrzostwa Śląska Młodzików

      • II miejsce Drużynowe Mistrzostwa Śląska Młodzików

    • III miejsce – Turniej Szermierczy o Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej

    • III miejsce – Ogólnopolski Turniej Szermierczy o Puchar Burmistrza Mikołowa

    • Puchar Żubrów

      • III miejsce I Puchar Żubrów

      • III miejsce II Puchar Żubrów

      • IX miejsce Turniej Masters Pucharu Żubrów, klasyfikacja końcowa

    • III miejsce – Międzynarodowy Turniej o Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty

    • III miejsce – Ogólnopolski Turniej Gwiazdka ze szpadą, Gliwice

 

    1. Jakub Chrzanowski

      • II miejsce Drużynowe Mistrzostwa Śląska Młodzików

    • II miejsce – Międzynarodowy Turniej Szermierczy z okazji Dnia Dziecka, Radlin

    • Puchar Żubrów

      • III miejsce I Puchar Żubrów

      • III miejsce Turniej Masters Pucharu Żubrów, klasyfikacja końcowa

 

    1. Paweł Spandel

      • II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Śląska Młodzików

    • V miejsce -Igrzyska Dzieci w ramach Mistrzostw Polski

    • I miejsce – Ogólnopolski Turniej Gwiazdka ze szpadą

    • II miejsce Puchar Ziem Północnych

    • II miejsce Ogólnopolski Turniej Szermierczy dziewcząt i chłopców „Złoty Kasztan”

    • III miejsce – Ogólnopolski Turniej – Kmicic Cup

    • V miejsce Międzynarodowy Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz II Memoriał Bolesława Miki

      • IV miejsce drużynowo – Międzynarodowe zawody szermiercze z okazji 100-tnej rocznicy odzyskania Niepodległości Opole

    • VIII miejsce Ogólnopolski Turniej – Mieleckie Skrzydła

    • Puchar Żubrów

      • VIII miejsce III Puchar Żubrów

      • VIII miejsce Turniej Masters Pucharu Żubrów, klasyfikacja końcowa VII

       

    1. Jakub Szóstek

      • II miejsce Drużynowe Mistrzostwa Śląska Młodzików

    • VIII miejsce – Igrzyska Dzieci w ramach Mistrzostw Polski

    • III miejsce – Puchar Ziem Północnych

    • V miejsce – Memoriał Jerzego Janikowskiego

    • V miejsce – Ogólnopolski Turniej – Kmicic Cup

    • V miejsce – Ogólnopolski Turniej – Mieleckie Skrzydła

    • V miejsce -Ogólnopolski Turniej Szermierczy dziewcząt i chłopców „Złoty Kasztan”

    • Międzynarodowe zawody szermiercze z okazji 100-tnej rocznicy odzyskania Niepodległości Opole

      • indywidualnie VII miejsce , drużynowo IV miejsce

      • IV miejsce drużynowo w Turni. z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości

    • Puchar Żubrów

      • VII miejsce I Puchar Żubrów; VIII miejsce II Puchar Żubrów

      • X miejsce Turniej Masters Pucharu Żubrów, klasyfikacja końcowa V

       

    1. Igor Lewandowski

    • I miejsce Ogólnopolski Turniej szermierczy o Puchar Prezydenta Miasta Siemianowic Śląskich

    • III miejsce – Ogólnopolski Turniej szermierczy o Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej

    • III miejsce – Ogólnopolski Turniej szermierczy – Muszkieter Trophy, Gliwice

    • III miejsce – Międzynarodowy Turniej Szermierczy z okazji Dnia Dziecka, Radlin

    • Puchar Żubrów

      • III miejsce I Puchar Żubrów

      • V miejsce II Puchar Żubrów

      • II miejsce III Puchar Żubrów

      • II miejsce Turniej Masters Pucharu Żubrów, klasyfikacja końcowa

    • Międzynarodowy Turniej o Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty

      • indywidualnie III miejsce , drużynowo II miejsce

    • IV miejsce – Ogólnopolski Turniej Szermierczy dziewcząt i chłopców „Złoty Kasztan”, Tarnów

      • IV miejsce drużynowo w Turni. z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości

       

    1. Piotr Spandel

    • VI miejsce – Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Siemianowic Śląskich

    • VI miejsce Ogólnopolski Turniej o Puchar Gryfka w Szczecinie

    • VIII miejsce – Turniej o Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej

    • VIII miejsce – Memoriał Jerzego Janikowskiego

    • VIII miejsce – Ogólnopolski Turniej – Kmicic Cup

    • Puchar Żubrów

      • VII miejsce II Puchar Żubrów

      • VIII miejsce Turniej Masters Pucharu Żubrów, klasyfikacja końcowa

      • drużynowo II miejsce – Turniej o Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty

      • III miejsce drużynowo w Turni. z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości

      • IV miejsce drużynowo w Turni. z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości

 

    1. Tymoteusz Huwer

    • I miejsce – Ogólnopolski Turniej Szermierczy – I Memoriał Jerzego Janikowskiego

    • I miejsce -Puchar Ziem Północnych

    • III miejsce – Ogólnopolski Turniej Małego Rycerza o Puchar Dyrektora MOSiR

    • III miejsce – Ogólnopolski Turniej – Mieleckie Skrzydła

    • V miejsce -Międzynarodowy Turniej Szermierczy z okazji Dnia Dziecka, Radlin

    • VI miejsce – Ogólnopolski Turniej szermierczy Rybnik Cup

    • VII m. -Międzynarodowy Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej

    • VII miejsce – Turniej o Puchar Bytomia

    • Puchar Żubrów

      • VI miejsce I Puchar Żubrów

      • III miejsce II Puchar Żubrów

      • V miejsce Turniej Masters Pucharu Żubrów, klasyfikacja końcowa

    • 38 miejsce w Międzynarodowym Turnieju Challange Wratislava

    • Międzynarodowe indywidualne i drużynowe zawody szermiercze z okazji 100-tnej rocznicy odzyskania Niepodległości, Opole

      • indywidualnie VI miejsce

        • drużynowo III miejsce

      • II miejsce drużynowo - Turniej o Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty

      • IV miejsce drużynowo w Turn. z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości

  1. Towarzystwo Szermierzy “Górnik Radlin”

    Trener: Dominika Mosler-Plura oraz Andrzej Mnich

    1. Wojciech Śmieja 1

    • VII miejsce Indywidualnych Mistrzostw Śląska Juniorów Młodszych

    • II miejsce w Turnieju Gwiazdka ze Szpadą

       

    1. Emilia Czajka

    • II miejsce w Turnieju o Puchar Bytomia

    • V miejsce w Turnieju z Okazji Dnia Edukacji Narodowej w Radlinie

    • VIII miejsce w Turnieju z Okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości

    • VII miejsce w Turnieju Gwiazdka ze Szpadą

       

    1. Bartosz Wróblewski

    • III miejsce w Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Siemianowic Śląskich

    • VIII miejsce w III Turnieju o Puchar Miasta Wadowice

    • VII miejsce w Turnieju Gwiazdka ze Szpadą

    1. Laura Misiak

    • I miejsce w Turnieju z Okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości

    • II miejsce w Turnieju o Puchar Bytomia

    • III miejsce w Turnieju Gwiazdka ze Szpadą

    • III miejsce w Memoriale Jerzego Janikowskiego

    • V miejsce w Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Siemianowic Śląskich

    • VI miejsce w Turnieju Muszkieter Trophy w Gliwicach

    • VI miejsce w Międzynarodowym Turnieju Challange Wratislava

    • VI miejsce w Turnieju z Okazji Dnia Dziecka (Radlin)

    • VI miejsce w III Turnieju o Puchar Miasta Wadowice

    • VII miejsce w Turnieju Małego Rycerza o Puchar Dyrektora MOSiR Mikołów

       

    1. Oliwier Kwapisz

    • III miejsce w Turnieju z Okazji Dnia Dziecka (Radlin)

 

    1. Piotr Witoszek

    • III miejsce w Turnieju Rybnik Cup

 

Trenerzy:

  1. Robert Szindler

    Uczniowski Klub Sportowy „Ronin”

  2. Witold Słaniana

    Siatkarski Klub „Górnik Radlin”

  3. Marek Przybysz

    Siatkarski Klub „Górnik Radlin”

  4. Tadeusz Sobala

    Klub Gimnastyczny „Radlin”

  5. Dawid Niżnik

    Klub Gimnastyczny „Radlin”

  6. Tomasz Buchta

    Klub Sportowy „Górnik Radlin”

  7. Jakub Cymerman

    Klub Sportowy „Górnik Radlin”

  8. Jacek Kuliński

    Klub Sportowy „Górnik Radlin”

  9. Wojciech Szulc

    Klub Sportowy „Górnik Radlin”

  10. Agata Macionczyk

    Uczniowski Klub Sportowy „Trójka Radlin”

  11. Klaudia Dolecka

    Uczniowski Klub Sportowy „Trójka Radlin”

  12. Dominika Mosler-Plura

    Towarzystwo Szermierzy „Górnik Radlin”

  13. Andrzej Mnich

    Towarzystwo Szermierzy „Górnik Radlin”

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym!



Rejestr zmian dokumentu

Liczba odwiedzin niniejszej strony: 2 224

Oficjalna strona i Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Radlin / Realizacja: Urząd Miasta Radlin

Instrukcja obsługi / Redakcja

Działamy zgodnie z normą ISO 9001:2009.