Skutki nawałnicy – trwają prace naprawcze.

Trwają prace naprawcze do wczorajszej nawałnicy. W wielu punktach w mieście nie ma prądu lub nie działa ogrzewanie. Służby pracują w terenie, jednak miejsc objętych awariami jest na terenie całego powiatu bardzo dużo.

Z informacji opublikowanych przez  Tauron Dystrybucja S.A, wynika, że ponad 9,8 tys. mieszkańców powiatu pozbawionych jest prądu. Najwięcej jednostek pozbawionych energii znajduje się w Godowie (32) i Radlinie (27).
Szacowana liczba osób pozbawionych energii elenktycznej w naszym mieście to ponad 3 tysiąca. Przewidywany termin usunięcia skutków nawałnicy dla naszego miasta to godzina 12.30.

komunikat Tauron

Indywidualne awarie można zgłaszać telefonicznie (tel. 991) lub przez stronę https://www.tauron-dystrybucja.pl/wylaczenia/zglos-awarie