OFICJALNA STRONA I BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ MIASTA RADLIN
senior

SKA zaprasza seniorów do wspólnego projektu

Od kilku lat Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych realizuje projekty skierowane do dojrzałej części mieszkańców naszego miasta. Celem projektów jest aktywizacja mieszkańców Radlina, którym stowarzyszenie chce stworzyć warunki dla odkrywania nowych własnych możliwości i znajdowania satysfakcji z bezinteresownej działalności w środowisku oraz własnej żywotności intelektualnej. Zainicjowały one wymianę doświadczeń z młodymi mieszkańcami, wyposażyły w nowe umiejętności, przyczyniły się do wzrostu aktywności pokolenia ludzi dojrzałych, wzmocniły poczucie własnej wartości i przynależności seniorów do społeczności lokalnej.

Rozpoczyna się kolejny projekt z dotacji Miasta Radlin, oferujący bezpłatne i różnorodne formy spędzania wolnego czasu dla wszystkich naszych mieszkańców. W ramach projektu ,,Szczęśliwy radliński Senior” zachęcamy do uczestnictwa w zespołach muzycznych, teatralnym, rękodzieła artystycznego, sportowych.  – Po raz pierwszy chcemy zaprosić wszystkich, którzy lubią tańczyć na wieczorki taneczne w restauracji ,,Gremium” przy kawie i ciasteczku, bo taniec leczy wszystkie choroby i daje mnóstwo radości – mówią organizatorki.
Spotkania taneczne odbywałyby się w środy od godziny 16.00 w maju i w czerwcu. Terminy mogą być dopasowane do potrzeb uczestników.
Dla uczestników projektu organizowane będą wycieczki kulturalne i turystyczne. Finałem będzie kolejna edycja Dnia Seniora, już w październiku.

Chętni do udziału w projekcie zapisać się mogą pod numerem telefonu 669021112 a informacji udzieli również prezeska stowarzyszenia p.Halina Duda.Rejestr zmian dokumentu

Liczba odwiedzin niniejszej strony: 312

Oficjalna strona i Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Radlin / Realizacja: Urząd Miasta Radlin

Instrukcja obsługi / Redakcja

Działamy zgodnie z normą ISO 9001:2015.