senior

SKA zaprasza seniorów do wspólnego projektu

Od kilku lat Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych realizuje projekty skierowane do dojrzałej części mieszkańców naszego miasta. Celem projektów jest aktywizacja mieszkańców Radlina, którym stowarzyszenie chce stworzyć warunki dla odkrywania nowych własnych możliwości i znajdowania satysfakcji z bezinteresownej działalności w środowisku oraz własnej żywotności intelektualnej. Zainicjowały one wymianę doświadczeń z młodymi mieszkańcami, wyposażyły w nowe umiejętności, przyczyniły się do wzrostu aktywności pokolenia ludzi dojrzałych, wzmocniły poczucie własnej wartości i przynależności seniorów do społeczności lokalnej.

Spotkania taneczne odbywałyby się w środy od godziny 16.00 w maju i w czerwcu. Terminy mogą być dopasowane do potrzeb uczestników.
Dla uczestników projektu organizowane będą wycieczki kulturalne i turystyczne. Finałem będzie kolejna edycja Dnia Seniora, już w październiku.

Chętni do udziału w projekcie zapisać się mogą pod numerem telefonu 669021112 a informacji udzieli również prezeska stowarzyszenia p.Halina Duda.