Forum firm zaprasza

Rządowy Rzecznik MŚP przyjedzie do Radlina

Miasto Radlin odwiedzi niebawem Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców, Adam Abramowicz. Spotkanie odbędzie się 7 listopada 2019, w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie a organizuje je Forum Firm z siedzibą w Radlinie.

Podczas spotkania przedstawiona zostanie rola i charakterystyka powołanego niedawno rzecznika.
W jaki sposób Rzecznik pomaga przedsiębiorcom? W jakich sprawach Rzecznik już interweniował? Czym jest Rada Przedsiębiorców i Konsytuacja Biznesu ?
Na te i inne pytania postara się odpowiedzieć Rzecznik MŚP, Adam Abramowicz.

- Spotkanie jest organizowane zarówno dla młodych, rozpoczynających przygodę przedsiębiorców, jak i dla tych doświadczonych, którzy borykają się z niekonsekwencją przepisów lub rozbieżnością interpretacji – mówią organizatorzy – Również dla młodzieży, która interesuje się wpływem polityki na codzienne działania przedsiębiorców.

7.11.2019, godz. 18.00, MOK Radlin