Skip to content
Rząd wprowadza nowe obostrzenia

Rząd wprowadza nowe obostrzenia

Rząd wprowadza nowe obostrzenia:
– od 27 marca zamknięte salony fryzjerskie, salony urody i kosmetyczne w całym kraju

– wielkie sklepy meblowe i budowlane o powierzchni powyżej 2 000 m2 = zamknięte

– galerie handlowe = pozostają zamknięte (wyjątek: sklepy spożywcze, apteki, drogerie, salony prasowe, księgarnie)

– nowy limit osób w miejscach kultu = 1 os / 20 m2 – przedszkola zamknięte. Wyjątek: dzieci rodziców, którzy wykonują zawody medyczne i pracują w służbach porządkowych (w trakcie wykonywania przez ich rodziców obowiązków służbowych)

– zamknięcie obiektów sportowych (sport tylko dla zawodowców)

– nadal obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa oraz zachowywanie 1,5 m odległości od innych

Brak zmian treści (pierwsza wersja dokumentu).

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu