Radlin LOGO

Ruszają prace nad nową stroną www.radlin.pl ! Prosimy o udział w ankiecie!

Fundacja “Leżę i Pracuję” z Katowic, która powstała po to, aby dać szansę na rynku pracy osobom z niepełnosprawnością ruchową, pracuje nad przygotowaniem nowej strony internetowej www.radlin.pl
Strony, która ma być czytelniejsza, łatwiejsza w “obsłudze” i lepiej dostosowana dla osób z różnymi formami niepełnosprawności.

Fundacja zaczyna pracę od badań ankietowych, którymi chce poznać lepiej mieszkańców naszego miasta, wysłuchać opinii o stronie i oczywiście oczekiwań wobec jej nowej odsłony. Odpowiadając na pytania, każdy z nas może realnie wpłynąć na jej wygląd, estetykę oraz lepsze funkcjonowanie.Ankieta ta jest anonimowa i dobrowolna.

Zachęcamy aby włączyć się w te badania: https://forms.gle/gUitAfznULFL5vKs9

Dziękujemy!!!

Więcej o samej fundacji :