kiss and ride

Rusza budowa “Kiss and Ride”. Utrudnienia w ruchu!

W piątek (8 września) rusza realizacja zadania pn. „Wykonanie miejsc postojowych w ciągu ul. Rogozina w Radlinie”. Polegać ono będzie na budowie w rejonie Sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Radlinie (konkretnie na parkingu obok pomnika) miejsc postojowych typu „Kiss&Ride” przeznaczonych w szczególności dla rodziców dowożących dzieci do szkoły. Na czas realizacji robót, na niniejszym odcinku drogi powiatowej obowiązywać będzie zmieniona organizacja ruchu. W związku z powyższym prosimy uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności.

Inwestycja jest realizowana jako zadanie wspólne miasta Radlin oraz powiatu wodzisławskiego.